Angle down Atgal

Mažieji technologijų kūrėjai dalijosi atradimais

2021 metais kovo 24 dieną Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijoje „rinkosi“ „mažųjų technologijų kūrėjai“ iš Šiaulių apskrities, Kauno, Kėdainių miestų bei Telšių, Vilniaus, Klaipėdos, Kaišiadorių, Kauno rajonų mokyklų. Pirmą kartą „Juventa“ rengė konferenciją, kurios metu pradinių klasių mokiniai dalijosi savo patirtimi šiais laikais aktualioje technologijų srityje.

Renginio dalyvius nuotaikinga dainele apie lakštingalą pasveikino trečiokė Fausta Burškytė (mokyt. L. Stankuvienė).

Pirmojoje konferencijos dalyje darbas vyko trijose grupėse, kurioms vadovavo pradinių klasių mokytojos Diana Kontrimienė, Ingrida Karskienė, Aurelija Dirginčienė. Vaikai pristatė savo darbelius, kurtus Scratch, Planner5, Story jumper, PowerPoin, MovieMaker, Wordwall, Minecraft, Googleslides, storyboardthat, App Lab, pixton, PowerDirector, Lego Boost programėlėmis. Pristatymai buvo įdomūs, kūrybiški, atitinkantys vaikų amžių ir galimybes (gavus mokinių leidimą, jų pranešimus skelbiame padlet sienelėje).

Smagu, kad konferencijoje aktyviai dalyvavo ir pranešimus pristatė net 10 juventiečių: Adelė Banaitytė (2a), Paulius Gaurilčikas (2b), Neitas Pavlavičius, Greta Šemiotaitė (2d), Astijus Kontrimas, Martynas Valiulis (3a), Markas Dadurka, Vytautas Slotkus (4c), Jokūbas Balčiūnas, Domantas Žukauskas (4d). Šaunuoliai! Darbeliai buvo įdomūs ir informatyvūs.

Antroje konferencijos dalyje dalyvavo tik pedagogai. Ją pradėjusi direktoriaus pavaduotoja Rasa Dauliuvienė padėkojo „Juventos“ komandai, ruošusiai konferenciją: pradinių klasių mokytojoms Dianai Kontrimienei ir Aurelijai Dirginčienei, specialiajai pedagogei Rasai Kasparienei.

Pavaduotoja džiaugėsi mažųjų technologų gausa, įdomiais jų darbais, nuoširdumu, kvietė dalyvauti ir kitose konferencijose. Juk labai smagu susitikti su bendraminčiais iš įvairių Lietuvos vietų!

Mokytojai diskutavo apie tai, kas yra technologinė kūryba, kokias programėles naudoja savo darbe, kokios labiausiai patinka vaikams. Mokytojos Lina ir Eleonora iš Kyviškių dalinosi patirtimi dirbant su Be-bot bitutėmis ir MIO robotukais, mokytoja Sonata iš Telšių teigė, kad IKT pagalba pasiekia geresnių ugdymosi rezultatų, o mokytojas Regimantas dalinosi informacija, kokios programėlės populiariausios jo klasėje.

Konferencija praėjo puikiai – tai pripažino ir mokinai, ir mokytojai.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite