Angle down Atgal

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko svarbus susitikimas

Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai vėl susitiko su UAB „Lidl Lietuva“ ir UAB „AV grupė“ atstovais, planuojančiais Mažeikiuose, Skuodo g. 2, pastatyti dar vieną prekybos centrą „Lidl“.

Savivaldybė palankiai vertina šios bendrovės investicijų atėjimą į miestą su 100 tūkst. eurų, žadamų skirti miesto infrastruktūrai, tačiau kol kas nėra pritarusi šiai statybai – ji turi vykti laikantis teisės aktų reikalavimų ir atsižvelgiant į gyventojų poreikius.

Daugiausia diskusijų ir dvejonių kyla dėl automobilių stovėjimo aikštelės, atskiro įvažiavimo. Juos norima įrengti valstybei priklausančiame žemės sklype, kuris panaudos pagrindu bendriesiems poreikiams skirtas Savivaldybei. Jo perleidimą tretiesiems asmenims riboja Lietuvos Respublikos teisės aktai. Taip pat kyla abejonių ir dėl žadamų 100 tūkst. Eur investicijų – ar pažado bus laikomasi.

Susitarta sudaryti bendrą veiksmų planą, kaip išspręsti teisinius klausimus ir kokius dar darbus atlikti, kad prekybos centro statyba vyktų nepažeidžiant nei gyventojų interesų, nei teisės aktų reikalavimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite