Angle down Atgal

Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi garbūs svečiai

Gruodžio 13 d., trečiadienį, į Mažeikių rajono savivaldybę atvyko būrys garbių svečių: mero Antano Tenio kvietimu Savivaldybėje svečiavosi Jo Ekscelencija Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas, Mažeikių dekanato kunigai. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius.

Savivaldybės meras Antanas Tenys pasveikino garbiuosius svečius, padėkojo J. E. vyskupui ordinarui Kęstučiui Kėvalui, kad jis rado laiko aplankyti Mažeikius, pasidžiaugė, kad šie susibūrimai prieš šv. Kalėdas jau tampa tradicija. Meras kalbėjo, kad niekas taip nevienija bendruomenių, kaip bendri darbai, bendra veikla, o kalendorinių metų pabaigoje norisi apibendrinti nuveiktus gražius ir reikšmingus darbus, pradėti juos planuoti kitiems metams. Buvo prisimintas prasmingas renginys Dautarų dvare – Maldos pusryčiai, Savivaldybės iniciatyva pamaitinti karšta sriuba vienišus, sunkiai besiverčiančius, apie idėją visame rajone dalinamas kalėdines dovanas vienišiems ir pamirštiems.

Žodis buvo suteiktas J. E. vyskupui ordinarui Kęstučiui Kėvalui, kuris sakė, kad čia susirinko tie, kuriems rūpi visuomenės gerovė, džiaugėsi, kad jie dirba ranka rankon, pagelbėdami vieni kitiems ir suprastami darbų prasmę bei svarbą. Simboliška, kad advento metu yra lankomi parapijiečiai – šis vizitas ir toks ir yra. Vyskupas K. Kėvalas pasveikino visus su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis. „Šventės – laikas pabandyti savo gerumą, o paskui nebijoti peržengti slenkstį dažniau, nei tai darėme anksčiau, nebijoti dalintis ir pasidžiaugti nuveiktais darbais“. Kalbėjusieji svečiai taip pat linkėjo pilnatvės, kuo daugiau gerumo, kuo daugiau dėmesio skirti šalia esančiam artimui, draugui, kaimynui.

Susitikime dalyvavusi Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Končiutė-Mačiulienė pasakojo svečiams apie Mažeikių dekanato kultūros vertybių tvarkybą – kas padaryta 2017 metais, kas planuojama atlikti 2018-aisias.

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite