Angle down Atgal

Mažeikių rajone užpuolikai bandė pasivažinėti svetimu automobiliu

Penktadienio naktį Mažeikių rajone esančiame Voverių kaime nepažįstami asmenys pasiėmė vyro automobilį, liepę jam pačiam sėstis ant galinės sėdynės.

Kaip pranešė Telšių apskrities policija, apie 1.45 val. daugiabučių namų kieme 1955 metais gimęs vyras ėjo lik savo automobilio „Renault Laguna“ ir sutiko du nepažįstamus vaikinus, kurie grasindami susidorojimu privertė sėstis ant automobilio galinės sėdynės, atėmė automobilio raktelius ir vienam iš vaikinų sėdus prie automobilio vairo, išvažiavo link Papilės miestelio.

Automobilio savininkas, bandydamas pasipriešinti užpuolikams, vieną iš jų pradėjo smaugti, norėdamas, kad šie sustabdytų automobilį. Automobiliui sustojus, užpuolikai sudavė smūgius vyrui į galvą ir palikę jį automobilyje, patys pasišalino.

Nukentėjęs vyras dėl galvos sumušimo gydomas Mažeikių ligoninės chirurginiame skyriuje. Įtariamieji nustatinėjami, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite