Angle down Atgal

Mažeikių pareigūnai ieško dingusio vyro

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo vyro (gim. 1991 m., Ukrainos piliečio) paiešką, kuris 2019 m. gruodžio 17 d. 5.00 val. išvyko iš namų, Mažeikiuose, Sedos g., automobiliu „Renault Clio", mėlynos spalvos, darbo pokalbiui į Kauną (automobilis rastas Šilalės r.). Paskutinį kartą, gruodžio 18 d., vyras atsiuntė žmonai SMS žinutę, nuo tada telefonas išjungtas ir dabartinė buvimo vieta nežinoma

Vyras yra 1,83 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsiai rudų, trumpai kirptų plaukų, rudų akių, vilkėjo juodos spalvos džinsinėmis kelnėmis, juodos spalvos marškiniais, buvo apsivilkęs mėlynos spalvos megztiniu su pilkos spalvos juostomis, avėjo juodos spalvos batais su rudos spalvos batraiščiais. Buvo užsivilkęs mėlynos spalvos medžiaginę striukę su pilkos spalvos gobtuvu, ant vienos iš rankovių buvo baltos spalvos užrašas „New York". Mūvėjo ant dešinės rankos sidabrinį vestuvinį žiedą.

Gyventojų, pastebėjusių dingusį vyrą ar žinančių galimą jo buvimo vietą, prašome nedelsiant pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, tel. 8 700 61200, atvykti į policijos komisariatą, esantį Gamyklos g. 36, Mažeikiuose, arba paskambinti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu. 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite