Angle down Atgal

Mažame miestelyje – mažas istorinis įvykis

Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse Naujajame Daugėliškyje, naujai įrengtoje aikštelėje įvyko pirmasis Paplūdimio tinklinio turnyras „Daugėliškio krašto“ taurei laimėti. Tai mažas istorinis įvykis, mažame Lietuvos miestelyje.

Kol komandos, vadovaujamos varžybų trenerio Juozo Švogžlio, apšilinėjo, buvo įteiktos padėkos tiems, kurie parama ir savanorišku darbu prisidėjo įrengiant aikštelę. Dėkojame UAB „Meleksui“ ir jo vadovui Rimantui Zigmantui, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos N. Daugėliškio skyriaus bendruomenei –Petrui Artimavičiui, Alvydui Mažvilai, Andžejui Gailevskiui, Zenonui Jasiukianecui, direktorei Rimai Cibulskienei. Taip pat savanoriams: Rimantui Medeišiui, Viktorui Sabaliauskui ir Petrui Blažiui.

Mokyklos direktorė pasidžiaugė, kad tokia profesionali Paplūdimio aikštelė Ignalinos rajono mokyklų teritorijoje kol kas yra vienintelė. Daugėliškio krašto bendruomenės pirmininkė Indrė Gruodienė akcentavo, kad, mažėjant vaikų ir moksleivių skaičiui rajono mokyklose, vis dažniau girdisi kalbos, kad nebeverta nieko daryti. „Bet jeigu mes pritarsime tokiam požiūriui ir neinvestuosime į jaunimą, jo ne tik, kad neliks, bet jis ir negrįš, jeigu nebus kuo užsiimti. Vaikai, jaunimas auga, sukuria šeimas. Jie sugrįš ten, kur bus gera auginti vaikus“, –  kalbėjo pirmininkė.

Trenerio švilpukas skelbė turnyro pradžią merginų komandoms, o vėliau – ir vaikinų. Pradžioje nedrąsūs, vėliau „pagavę azartą“ jaunieji sportininkai rungėsi dėl nugalėtojo vardo. Pasibaigus turnyrui, visiems dalyviams buvo įteikti medaliai, atminimo suvenyrai, o „Daugėliškio krašto“ taurė šįkart atiteko Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos N. Daugėliškio skyriui.

Po pietų, sulaukėme svečių, – profesionalų ne tik tinklinyje, bet ir karyboje. Tai Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų, oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos, ketvirto radiolokacinio posto (LK KOP OESKV IV RLP) kariai Saulius Kamarauskas ir Mantas Mikulėnas. Jie mielai rungtyniavo mišriose komandose su vaikais ir jaunimu. Pasak karių, ir ateityje norėtų dalyvauti mokyklos bei bendruomenės inicijuotuose renginiuose.

Daugėliškio krašto bendruomenė, partnerystėje su Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos N. Daugėliškio skyriumi, įgyvendina projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir plėtra Daugėliškio krašto bendruomenėje“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite