Angle down Atgal

„Maxima“ stipendijos – kaišiadoriečiams

Septynioliktą kartą prekybos tinklas „Maxima“ išrinko talentingiausius, sumaniausius ir gabiausius šalies jaunuolius, kuriems visus ateinančius mokslo metus skirs stipendijas. Tarp jų – 3 moksleiviai iš mūsų rajono. Tai Gediminas Lelešius, Elzė Demjanovaitė ir Aura Matuliūkštytė.

„Lietuvos Maximalistais“ šiemet siekė tapti 500 moksleivių, stipendijas laimėjo 96. Bendras stipendijų fondas – 70 tūkst. €. „Maximalistai“ buvo renkami mokslo, muzikos, kūrybos ir meno,sporto, visuomeniškumo, inovacijų ir pažangumo srityse.

„Jiems visus ateinančius mokslo metus kiekvieną mėnesį bus skiriamos 150 ar 75 € stipendijos. Šie pinigai padės moksleiviams dalyvauti įvairiose mokso olimpiadose, sporto varžybose, Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose ir kituose renginiuose, lankyti būrelius ir įvairius užsiėmimus, įsigyti mokymosi priemonių“, - išplatintame pranešime spaudai rašo „Maxima“.

„Maximalistus“ atrinko autoritetinga komisija, buvo atsižvelgiama į pažymius, konkursų bei olimpiadų įvertinimus, moksleivių motyvacinius laiškus. Elzei Demjanovaitei ir Aurai Matuliūkštytei skirtos pažangumo stipendijos.

Tokias šiais mokslo metais gaus 57 šalies moksleiviai. Gediminui Lelešiui paskirta skatinamoji stipendija mokslo srityje.

Parengė R. S.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite