Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Matyti reikia ne vien blogus darbus...

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Šiauliai atnaujina savo vamzdynus. Bet yra dalis piliečių, kurie nepatenkinti.

Jau antri metai, kai pastebiu karštus darbus vykstančius mūsų mieste. Keičiami seni požeminiai vamzdžiai, kurie jau surūdiję ir sutręšę. Tvarkomos ir restauruojamos miesto gatvės. Dideli darbai vyksta ir miesto pietiniame rajone. Visur matosi priklota naujų vamzdžių ir krūvos išmestų senų. Tvarkomi ir šaligatviai. Karšti darbai virte verda. Daug kur jau pastatyti modernesni atliekų surinkimo konteineriai.

Bet pasigirsta ir murmėjimų, kažkokio nepasitenkinimo. Yra dalis žmonių, kurie mano, kad be reikalo meta senus vamzdžius, kad, atseit, geri buvę. Yra manančių, kad vyksta pinigų švaistymas. Žinoma, labai ginčytis šiuo klausimu nenoriu, gal kai kur ir nereikalinga dėti stambias lėšas.

Na, sakykime, dėl Prisikėlimo aikštės restauravimo, gal reikėjo kiek kukliau kai ką padaryti? Bet reikia nepamiršti vieno dalyko: nei vienas darbas neatliekamas be klaidų. Kiekvienas darbas reikalauja prieš pradedant ką daryti, rimto peržiūrėjimo ir apskaičiavimo.

Prisimenu, vaikystėje vienas kaimietis pradėjo statytį namą. Viskas ėjo gerai, bet uždėjus bent penkis balkių vainikus buvo pastebėta, kad pats apatinis balkis ant pamato papuvęs. Prisėjo visus vainikus pakelti ir papuvusį balkį pakeisti sveiku. Buvo sugaištas laikas, kuris visada yra brangus ir išleista bereikalingų išlaidų. Taigi, laiku blogio nepastėbėjai ir užtai brangiau sumokėjai, taip sakydavo sumanūs žmonės.

Grįžtant prie minėtų dalykų, niekad nereikia pamiršti, kad kas būtų bepradedama daryti, visada atsiras minusų ir pliusų. Tik tinkamai reikia paskaičiuoti, ko daugiau, pliusų ar minusų?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite