Angle down Atgal

Mašinų niokotojai sulaikyti

Birželio 30 d. apie pirmą valandą naktiesbuvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, pranešėjas matė, kaip vaikinai išdaužė automobilio stiklą ir pasišalino link prekybos centro.

Nuvykus prie prekybos centro asmenų pastebėta nebuvo. Toliau patruliuojant prie įėjimo į miško estradą stovėjo asmuo. Priėjus prie jo, jis pradėjo agresyviai elgtis, priešintis pareigūnams ir vartoti necenzūrinius žodžius, todėl buvo iškviestas dar vienas ekipažas. Vyras buvo pristatytas į policijos komisariatą. Toliau patruliuojant Gedimino g. buvo pastebėti 4 asmenys.

Iš viso buvo sulaikyta ir į policijos įstaigą pristatyta: trys moterys (gim. 2001 m. (blaivi), gim. 1998 m. (1,83 prom.) ir gim. 2002 m. (1,29 prom.) bei vyrai (gim. 2000 m. (2,01 prom.), gim. 1997 m. (1,56 prom.) ir gim. 1999 m. (1,67 prom.).

Policija atlieka tyrimą, nes laikotarpyje nuo birželio 27 d. iki birželio 30 d. buvo keletą panašių įvykių. Asmenys, galimai padarę šias nusikalstamas veikas, nustatyti, tyrimas vyksta toliau. Birželio 30 dieną įstatymų nustatyta tvarka sulaikytiems ir į policijos komisariatą pristatytiems asmenims, padariusiems administracinius teisės nusižengimus, surašyti administracinio nusižengimo protokolai;

vienam iš jų 1999 m. (1,67 prom.) surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 506 str. 4 d. (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos, Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybos (toliau – Vadovybės apsaugos tarnyba) ar žvalgybos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas, išskyrus šio kodekso 556 straipsnyje nurodytus atvejus);

kitiems dviems: 1997 m. (1,56 prom.) ir gim. 2000 m. (2,01 prom.) surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 484 str. 1 d. (Alkoholinių gėrimų ir kitų, naudojant spiritą pagamintų svaigalų, gėrimas gatvėse, stadionuose, skveruose, parkuose, visų rūšių viešajame transporte, automobilių salonuose, išskyrus autotransporto priemones, kurių salonas yra stacionariai atskirtas nuo vairuotojo vietos, parodose, mugėse ir masiniuose renginiuose, kuriuose savivaldybių tarybų nustatyta tvarka įmonėms, Europos juridiniams asmenims ar jų filialams yra išduotos licencijos prekiauti alkoholiniais gėrimais, sporto varžybų metu salėse ir kitose vietose, išskyrus mažmeninės prekybos ir viešojo maitinimo vietas, kuriose savivaldybių tarybų ar savivaldybių administracijų direktorių leista pardavinėti alkoholinius gėrimus išpilstant, neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę).

Kaišiadorių PK inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite