Angle down Atgal

Marijampolietės lauktuves nuteistajam paėmė pareigūnai

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai gavo Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriaus darbuotojų pranešimą, kad į ilgalaikį pasimatymą su nuteistuoju atvykusi marijampolietė (g. 1992 m.) į pataisos namus įnešė, galimai, narkotinių medžiagų.

Moters daiktų patikrinimo metu pataisos namų pareigūnai rado buteliuką, kuriame buvo skystis, įtariama, narkotinė ar psichotropinė medžiaga.

Marijampolietė buvo sulaikyta, o dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neseniai Marijampolės pataisos namuose Kybartų sektoriuje buvo sulaikyta ir L. C. (g. 1996 m.), kuri į pasimatymų ir pašto bei perduodamų siuntinių ir smulkiųjų paketų su spauda biurą atėjo norėdama nuteistajam R. V. (g. 1980 m.) perduoti rūbų siuntinį. Pareigūnei, tikrinusiai sportinius batus metalo detektoriumi, kilo įtarimas, kad batuose gali būti paslėpta nuteistiesiems turėti draudžiamų daiktų. Apie tai buvo informuoti pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai. Jie išardė įtartinus sportinius batus ir juose rado mobiliojo ryšio telefoną „Sony Ericsson“ ir savadarbį mobiliojo ryšio telefono įkroviklį. Tuomet į pataisos namus buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jiems buvo perduota siuntinį atnešusi pilietė ir sportiniuose batuose rasti paslėpti daiktai.

Marijampolės pataisos namų nuotrauka

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite