Angle down Atgal

Marijampoliečiai jungiasi prie „Mes prisimename“ akcijos

Sausio 27 d. minima tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena, kuri šiemet siejama su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis.

Marijampolės savivaldybė jungiasi prie Pasaulio žydų kongreso inicijuotos pasaulinės akcijos „We remember“ – „Mes prisimename“, kuri skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą ir skleisti žinią, kad tai negali pasikartoti nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.

Savivaldybės vadovai aplankė žydų žudynių vietą Marijampolėje, Varpo gatvėje, kur pagerbdami čia palaidotų žmonių atminimą uždegė žvakes ir, prisijungdami prie akcijos, sustojo bendrai nuotraukai su užrašu „Mes prisimename“ – „We remember“.

Kviečiame aplankyti žydų žudynių vietas ir kapavietes Marijampolėje, Šunskų seniūnijoje Rudžių ir Šunskų giraitėse ar kitose vietose ir simboliškai pagerbti Holokaustų Holokausto aukas ir dalyvauti akcijoje.

Marijampoliečiai 14 val. rinksis prie žydų atminimo paminklo Varpo gatvėje, kur kartu uždegs žvakutes, pagal žydų tradicijas padės akmenukus ir prisijungs prie pasaulinės akcijos „We remember“ – „Mes prisimename“,

Dalyvaujantys akcijoje kviečiami nusifotografuoti su užrašu „We remember“ arba „Mes prisimename“ ir dalintis savo nuotrauka socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes # WeRemember ir # MesPrisimename

Daugiau apie akciją – http://www.holocaustatlas.lt/LT/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite