Marijampoliečiai dalyvavo Lietuvos kroso taurės I etape Palangoje

Marijampolė

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

170860

Balandžio 3 d. Palangoje vyko ilgai lauktas Lietuvos kroso taurės I etapas. Varžybų pasiilgę MSC sportininkai su dideliu užsidegimu dalyvavo varžybose ir iškovojo keletą prizinių vietų.

Tarp berniukų, kuriems teko įveikti 1000 m distanciją, nugalėtoju tapo Airidas Simanavičius. Jaunių amžiaus grupėje 4000 m distancijoje Airidas Bendaravičius iškovojo 2-ąją vietą. Marijampolės komanda tapo nugalėtoja estafečių 4×500 m rungtyje – vaikų-jaunučių amžiaus grupėje aplenkė nuolatinį varžovą – Klaipėdos komandą.

Vos per žingsnį nuo prizininkų pakylos buvo Andrėja Zigmantaitė (mergaičių grupėje 4-oji vieta) ir Danielis Bendaravičius (jaunučių grupėje 4-oji vieta).

Sportininkus varžyboms paruošė lengvosios atletikos treneris Vladas Komisaraitis.