Marijampolės sporto centro boksininkai laimėjo net 15 prizinių vietų

Marijampolė

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

150264

Marijampolės sporto centre spalio 8–10 d. vyko Lietuvos jaunučių (gim. 2006–2007 m.) didžiųjų miestų bokso čempionatas. Į varžybas atvyko sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės.

Marijampolės sporto centro auklėtiniai puikiai boksavosi ir laimėjo net 15 prizinių vietų.

Atskirose svorio kategorijose čempionais tapo: Saimonas Eidukevičius (38 kg) tr. V. Grinevičius; Vakaris Miliauskas (40 kg) tr. V. Grinevičius; Ernestas Montvila (35,5 kg) tr. V.Grinevičius; Marija Stankevičiūtė (48 kg) tr. K. Daknys; Milana Vosyliūtė (51kg) tr. K. Daknys; Kajus Kiškis (54 kg) tr. K. Daknys; Marijus Pečkys (59 kg) tr. K. Daknys; Edgaras Pašilys (75 kg) tr. K. Daknys; Kajus Klenauskas (+91 kg) tr. K. Daknys.

Antrąsias vietas laimėjo: Laurynas Brižinskas (75 kg) tr. V. Grinevičius; Airidas Malinauskas (41,5 kg) tr. V. Grinevičius; Nojus Michejevas (68 kg) tr. K. Daknys.

Trečias vietas iškovojo: Tautvydas Mykolaitis (62 kg) tr. V. Grinevičius; Gerardas Juraitis (56 kg) tr. K. Daknys; Rytis Lazdauskas (65 kg) tr. K.Daknys.