Jaunieji Marijampolės sportininkai džiugina savo pergalėmis

Marijampolė

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

147934

Jaunieji Marijampolės sportininkai pastarąją savaitę tapo įvairių sporto šakų prizininkais ir nugalėtojais.

Foto galerija:

LENGVOJI ATLETIKA

Rugsėjo 24 d. Siedlice (Lenkija) vyko tarptautinės Henryko Jakimiako lengvosios atletikos varžybos, kuriose sėkmingai startavo ir gausi jaunųjų Marijampolės sporto centro lengvaatlečių delegacija. Sportininkai, vaikai ir jaunučiai varžėsi 5 amžiaus grupėse (2006–2010 m. gim.). Įvairiose bėgimo ir šuolių rungtyse Marijampolės sporto centro auklėtiniai iškovojo net 10 medalių. Sportininkus varžyboms paruošė treneriai: Gintautas Janušauskas, Vladas Komisaraitis ir Regina Bindokienė. Iš viso varžybose dalyvavo apie 500 sportininkų iš Lenkijos ir Lietuvos.

MOKINIŲ KROSO ČEMPIONATAS

Rugsėjo 26–27 d. Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionatas. Varžybose puikiai sekėsi Marijampolės sporto centro auklėtiniams: tarp jaunių 3000 m distancijoje antrą vietą užėmė Žilvinas Žilinskas (tr. Vladas Komisaraitis). Tarp jaunių 1500 m distancijoje trečias finišavo Airidas Bendaravičius (tr. Vladas Komisaraitis). Jaunių merginų tarpe 1500 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Deimantė Bendaravičuiūtė (tr. Vladas Komisaraitis). Tarp berniukų 1500 m bėgimo rungtyje ant prizininkų pakylos lipo du Marijampolės sporto centro auklėtiniai- Airidas Simanavičius užėmė 2 vietą, o Nojus Minevičius buvo trečias. (tren. Vladas Komisaraitis)

Antrąją čempionato dieną vyko estafetinio bėgimo varžybos, kuriose puikiai sudalyvavo ir čempionato nugalėtojais tapo Marijampolės sporto centro komanda: Marijus Dranginis, Deimantė Bendaravičiūtė, Airidas Bendaravičius, Greta Miškinytė, Armandas Leonavičius ir Andrėja Zigmantaitė (tr. Vladas Komisaraitis ir R.Bindokienė). Suskaičiavus abiejų dienų varžybų rezultatus, bendroje komandinėje Lietuvos mokinių kroso įskaitoje (tarp rajonų) Marijampolės komanda tapo nugalėtoja aplenkusi antroje vietoje likusią Šilutės ir trečioje vietoje- Kelmės rajono komandas.

ŠACHMATAI

Rugsėjo 25–27d. Vilniuje vykusiame Lietuvos vaikų (U8) šachmatų čempionate Marijampolės sporto centro auklėtinis Šarūnas Norkeliūnas tapo nugalėtoju. Šarūno treneris Rolandas Martinkus. Sveikiname jaunąjį čempioną ir jo trenerį.

BURIUOTOJAI VARŽĖSI ELEKTRĖNŲ MARIOSE

Rugsėjo 26–27 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos katamaranų jachtų asociacijos čempionatas ir devintoji Poseidono taurės regata, kurioje dalyvavo ir Marijampolės sporto centro sportininkai iš kurių geriausiai sekėsi Ąžuolui Žolynui, jis „Optimist“ jachtų klasėje užėmė pirmąją vietą. Augustas Žaliauskas ir Arvydas Gutauskas užėmė 4 vietą „RS Feva“ jachtų klasėje. Toje pačioje jachtų klasėje penktą vietą užėmė merginų duetas – Agnė Kričenaitė ir Adrijana Zenkevičiūtė. Buruotojus treniruoja treneris Rytis Dikšaitis.