Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

167258

Marijampolės sporto centras dalijasi savo auklėtinių pasiekimais.

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS JAUNIŲ ČEMPIONATAS

Vasario 26–27 d. Kaune, LSU lengvosios atletikos manieže, vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuriame startavo jaunieji MSC sportininkai. Geriausiai sekėsi trenerio Vlado Komisaraičio treniruojamam bėgikui Airidui Bendaravičiui, kuris pirmąją varžybų dieną tapo 2000 m kliūtinio bėgimo rungties čempionu (rez. 6 min. 27,09 sek.). Antrąją varžybų dieną Airidas iškovojo sidabro medalį 1000m bėgimo rungtyje (rez. 2 min. 43,88 sek.). Sveikiname Airidą ir jo trenerį su puikiais rezultatais.

GIEDRIAUS VALINČIAUS SPORTINIAI REZULTATAI GARSINA LIETUVĄ IR KALIFORNIJOS BABTISTŲ UNIVERSITETĄ (JAV)

Vasario 28 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose Sietle vyko Vakarų atletikos konferencijos (WAC) kroso čempionatas, kurio nugalėtoju tapo marijampolietis MSC auklėtinis Giedrius Valinčius, šiuo metu studijuojantis Kalifornijoje ir atstovaujantis California Babtist University sportininkų komandai. 8 km kroso bėgimo distanciją Giedrius įveikė per 24 min. 28,40 sek. ir tapo čempionato nugalėtoju. Komandinėje įskaitoje G.Valinčiaus atstovaujama komanda (CBU) taip pat tapo nugalėtoja tarp stipriausių Vakarų konferencijos komandų. Giedriaus treneris – Vladas Komisaraitis. Džiaugiamės ir didžiuojamės G.Valinčiaus rezultatais ir linkime sėkmingos sportinės karjeros ateityje.

DZIUDO

ATVIRAS LIETUVOS DZIUDO JAUNIŲ (U18) IR JAUNUČIŲ (U15) ČEMPIONATAS

Vasario 26–27 d. Kėdainiuose vyko atviras Lietuvos dziudo jaunių (U18) ir jaunučių (U15) čempionatas.

Po ilgos pertraukos startavę MSC sportininkai iškovojo dvi prizines vietas: Erikas Žaltauskas Lietuvos jaunučių (U15) čempionate svorio kat. +81kg iškovojo II vietą (tr. Zinaida Grinevičienė), Arnas Luščikas Lietuvos jaunių (U18) čempionate svorio kat. +90 kg iškovojo III vietą (tr. Irma Gasperavičienė).