Sportas2020 m. Liepos 7 d. 17:42

Marijampolės sporto centre – tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Sūduvos taurė“

Marijampolė

Komunikacijos skyriaus ir Sostinės Olimpo nuotr.

Reporteris MargaritaŠaltinis: Etaplius.lt

137665

Liepos 3-4 dienomis, naujai įsteigtame Marijampolės sporto centre įvyko pirmosios varžybos. Daugiau kaip 400 sportininkų iš Lietuvos ir Lenkijos rungėsi tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Sūduvos taurė“.

Pirmųjų varžybų dalyvius sveikinęs Marijampolės savivaldybės tarybos narys Darius Kemeraitis, džiaugėsi veiklą pradedančiu naujuoju sporto centru bei sakė tikintis, kad naujoji įstaiga sportininkams padės tobulėti ir siekti dar geresnių rezultatų.

Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys atkreipė dėmesį, kad naujoji įstaiga tęsia Marijampolės sporto renginių tradicijas. Sportininkams jis linkėjo sėkmės ir pačių geriausių rezultatų.

Dvi dienas vykusiose varžybose Marijampolės lengvaatlečiai pademonstravo puikią sportinę formą ir pasiekė ypač aukštų rezultatų. Suaugusiųjų grupėje, dvi pirmąsias vietas 800 m (rez. 1.56,50) ir 1500 m (rez. 4.02,27) distancijose iškovojo Darius Petkevičius. 5000 m bėgimą laimėjo ir geriausią sezono rezultatą Lietuvoje pasiekė Giedrius Valinčius (rez. 14,50,15). Toje pačioje distancijoje kitas marijampolietis Evaldas Gustaitis buvo trečias (rez. 15.29,43).

Kūjo metimo rungtį taip pat laimėjo marijampoliečiai. Tarp suaugusių pirmi buvo Aistė Žiginskaitė (rez. 52,63) ir Tomas Vasiliauskas (rez. 67,20). Jaunių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Mairita Pajėdaitė (rez. 46,20) ir Mantas Majauskas (rez. 40,28).

Jaunių grupėje dvi prizines vietas laimėjo Marijus Dranginis. Jis buvo pirmas 800 m distancijoje (rez. 2.00,67) ir antras 1500 m distancijoje (4.18,36). 800 m distancijoje trečią vietą iškovojo Armandas Leonavičius (rez. 2.04,03). Du kartus ant prizininkų pakylos lipo Airidas Bendaravičius, kuris buvo antras 3000 m (rez. 9.48,42) ir trečias 1500 m (rez. 4.26,35) distancijose. Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis, Regina Bindokienė ir Arvydas Šedys.