Angle down Atgal

Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančiuose soduose vyksta gatvių asfaltavimo darbai

Prieš keletą metų Lietuvos Respublikos Vyriausybė pradėjo vykdyti išties labai reikalingą ir taip visų gyventojų lauktą sodų bendrijų kelių asfaltavimo programą. Tai turėjo būti įrankis, kurio pagalba būtų tvarkomi sodų bendrijų keliai ir kuriama geresnė bei patogesnė infrastruktūra soduose gyvenantiems ir čia savo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravusiems žmonėms. Tačiau šią programą Vyriausybė tik pradėjusi įgyvendinti sustabdė, o gyventojų lūkesčiai džiaugtis nauju asfaltu, lygiu keliu į namus ir iš namų liko kažkur paraštėse. Pasinaudojant šia programa ir iki Vyriausybei ją sustabdant buvo spėta suremontuoti tik vieną Ramunės gatvę, esančią sodų bendrijoje „Ramunė“, Puskelnių kaime.

Savivaldybės meras Povilas Isoda sako, jog sodininkai, teikę prašymus įtraukti gatves į remontuotinų sąrašus ir pagrįstai tikėjęsi asfaltuotų pagrindinių kelių soduose, turi gauti tai, kas buvo žadėta, todėl įsipareigojimus buvo nuspręsta tęsti iš savo, t. y. savivaldybės biudžeto, lėšų.

Kelių remonto darbai jau baigiami vykdyti Paparčio sodų bendrijoje. 1590 m naujo asfalto buvo nutiesta Paparčio, Paparčio 1-ojoje, Paparčio 23-iojoje ir Birutės gatvėse. Šiai metais naujam gyvenimui atgims ir Šakališkių gatvė Mokolų sodų bendrijoje, o Ramybės gatvės asfaltavimo darbai bus vykdomi tada, kai bus visiškai sutvarkytos nuotekos“, – pasakoja savivaldybės meras.

Primename, kad sodų bendrijose esantys keliai asfaltuojami prioritetine tvarka pagal tai, soduose yra daugiausiai savo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų. Atsižvelgiant į turimas savivaldybės biudžeto lėšas, planuojama ir toliau tęsti gatvių asfaltavimo ir remonto darbus sodų bendrijų teritorijose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite