Angle down Atgal

Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos dirbs visą vasarą

Vyriausybei sušvelninus karantino tvarką, Marijampolės savivaldybės įstaigos, teikiančios ikimokyklinį ugdymą, jau atnaujino darbą ir vykdo ugdomąjį procesą. Tėveliai vėl gali vesti vaikučius į ugdymo įstaigas ir grįžti į darbus.

Siekiant palengvinti vasaros laikotarpį tėveliams, kurie sugrįžta po karantino į darbus ir per karantiną išnaudojo atostogas, buvo priimtas sprendimas, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigos dirbs visą vasarą.

Atsižvelgiant į tėvų poreikius, nuspręsta, kad ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbas turi būti organizuojamas įprastu ritmu vykdant ugdomąjį procesą, todėl jas lankančių vaikų tėvai galės naudotis įstaigų paslaugomis visą vasarą. Įstaigų vadovai gali formuoti mišraus amžiaus grupes pagal lankančių vaikų skaičių, paskirti auklėtojas ir auklėtojų padėjėjas pagal poreikį, paskirti kitus darbuotojus, reikalingus įstaigos darbui vasarą užtikrinti.

Prognozuojama, kad ateinanti vasara bus darbinga, dauguma tėvų grįš į darbus, todėl neturintys kur palikti vaikų vasarą, galės juos leisti į ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Taip bus užtikrinta tėvų galimybė dirbti bei vaikų saugumas ir priežiūra.

Panaikintas Marijampolės savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 27 d. sprendimas Nr. 1-16 „Dėl ikimokyklinį ugdymą teikiančių įstaigų darbo vasarą“, kuriuo buvo nustatyta, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigos vasaros metu dirbtų pagal atskirą grafiką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite