Angle down Atgal

Marijampolės regione jau antra įmonė patyrė sukčių ataką

Šeštadienio „Suvalkietyje“ pasakojome, kaip Marijampolės apskrities VPK pareigūnams pavyko sugrąžinti transporto įmonei 26 tūkst. eurų, kuriuos iš jos išviliojo sukčiai, pateikę fiktyvią sąskaitą už pirktą automobilį.

„Mūsų pareigūnai bendradarbiavo su bankais, ir pinigai buvo surasti viename Ispanijos banke“, – teigė Marijampolės policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius.

Pasak viršininko, Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami Dainiaus Zubo, dirbo itin profesionaliai, todėl bankas spėjo sulaikyti pinigus, kol jų nepasiėmė sukčiai.

„Marijampolės bendrovei buvo grąžinti pinigai. Pasitaiko nemažai atvejų, kai nuo sukčių nukentėję asmenys ar įmonės dėl įvairių priežasčių kreipiasi per vėlai. Šį kartą viskas vyko operatyviai. Dabar yra renkama informacija apie įtariamuosius“, – sakė H. Poškevičius.

Pirmadienį į policiją pagalbos kreipėsi Kazlų Rūdoje veikiančios bendrovės administracija. Ne medienos gaminimu besiverčianti įmonė vasario mėnesį sulaukė pasiūlymo parduoti savo produkcija vienai garsiai Prancūzijos įmonei. Bendravimas tarp įmonių dėl prekių pirkimo vyko telefonu, buvo susirašinėjama elektroniniu paštu. Kazlų Rūdoje veikianti bendrovė prancūzų įmonei išsiuntė savo gaminamos produkcijos už 62 tūkst. eurų. Buvo žadėta atsiskaityti per mėnesį. Tačiau iki šiol pinigų nesulaukta.

Policijos komisariato pareigūnai mano, kad už garsios bendrovės galėjo slėptis sukčiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite