Angle down Atgal

Marijampolės policija ieško eismo įvykių liudininkų

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas prašo atsiliepti asmenis, mačiusius autoįvykius. 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas įvykis, kuris registruotas 2020-09-09 apie 11.59 val. Marijampolėje Vytauto g. 17. Jo metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Mitsubishi Colt“, valst. Nr. EDM 403, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas tiriamas įvykis registruotas 2020-09-02, kuomet apie 13.20 val. Marijampolės sav. Liudvinavo sen. Želsvos k., šalia fermų teritorijos, galimai su ūkio technika, vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stulpą Nr. 703/1 ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

2020-09-19 laikotarpiu nuo 12.45 val. iki 13.45 val. Marijampolėje Palangos g. 22, prekybos centro „LIDL“ automobilių stovėjimo aikštelėje, nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Ford“, valst. Nr. KHA 293, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

 

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti  tel. (8 700) 65829, 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite