Angle down Atgal

Marijampolės pareigūnai vyko raminti smurtaujančių sutuoktinių

Pastarąją parą Marijampolės pareigūnai net tris kartus vyko raminti įsiplieskusių konfliktų, 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, spalio 14 dieną apie 21.30 val. Marijampolės savivaldybėje, Balsupių kaime, tarp vyro (gim. 1989 m.) ir moters (gim. 1983 m.) įvyko žodinis konfliktas, kurio metu vyras pradėjo smurtauti. Dėl patirto fizinio skausmo nukentėjusi kreipėsi į VšĮ „Marijampolės ligoninės“ priėmimo skyrių, o po medikų apžiūros buvo išleista gydytis į namus. 

Spalio 15 dieną apie 19.26 val. buvo gautas pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Mokolų kaime, tarp neblaivaus vyro (gim. 1971 m.), kuriam nustatytas 2,43 prom. girtumas, ir neblaivios moters (gim. 1972 m.), kuriai nustatytas 3,26 prom. girtumas, įvyko konfliktas. Jo metu vyras pradėjo smurtauti, taip moteriai sukeldamas fizinį skausmą. Nukentėjusioji medikų pagalbos atsisakė, o smurtavęs asmuo sulaikytas ir uždarytas į Marijampolės apskr. VPK areštinę. 

Spalio 15 dieną apie 17.11 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajono savivaldybėje,  Kybartuose, neblaivus vyras (gim. 1972 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1942 m.). Nukentėjusioji medikų pagalbos atsisakė, o smurtavęs asmuo sulaikytas ir uždarytas į Marijampolės apskr. VPK areštinę. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite