Angle down Atgal

Marijampolės pareigūnai sulaikė Raikiną

Praėjusį savaitgalį, penktadienį, keletas marijampoliečių matė, kaip policijos pareigūnai iš vienos Marijampolės įmonės patalpų išsivedė Marijampolės nusikalstamo pasaulio autoritetu tituluojamą Raimundą Burbą (g. 1964 m.), daugeliui marijampoliečių labiau žinomą Raikino pravarde.

Kas nutiko, ar Raikinas vėl kažką „prisidirbo“, paaiškėjo tik pirmadienio pavakarę, kai Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (apskr. VPK) išplatino pranešimą, kad penktadienį apskr. VPK Kriminalinės policijos (KP) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus (ONTS) pareigūnai sulaikė 1964 m. gimusį Marijampolės gyventoją, kurio įmonėse, esančiose Marijampolėje, rasta galimai narkotikų ir du nelegaliai laikyti pistoletai su šoviniais.

Apskr. VPK išplatintame pranešime rašoma, kad ONTS pareigūnai atlikę kratas verslininku tapusio marijampoliečio įmonėse jose rado ir paėmė apie 3 kg, įtariama, kokaino, kurio vidutinė rinkos vertė siekia apie 300 tūkst. eurų. Be to, prie narkotikų buvo rasti du nelegaliai laikyti koviniai pistoletai su šoviniais.

R. Burba įtariamas labai didelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų neteisėtu laikymu ir neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis. Už šiuos nusikaltimus jau nekart teistam marijampoliečiui gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Marijampolės rajono apylinkės teismas Raikinui vienam mėnesiui paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Suvalkiečio“ nuotrauka

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite