Angle down Atgal

Marijampolės mero taurės regatoje – neregėtas dalyvių skaičius

Savaitgalį Marijampolės antrajame tvenkinyje vykusi Marijampolės mero taurės regata sulaukė neregėtai gausaus būrio dalyvių. Regatoje dalyvavo ir tarpusavyje varžėsi trijų kategorijų 28 buriniai laivai (37 sportininkai): „Optimist“ (vienvietis), „RSFEVA“ (dvivietis), „CADET“ (dvivietis). „Optimist“ klasės laiveliai yra pripažinti visame pasaulyje, nes vaikai buriavimo pradžiamokslio mokosi būtent su šiais laiveliais. 

Tradicinė regata skirta paminėti Lietuvos buriuotojų dienai. Šiais metais regatoje dalyvavo svečiai iš Lazdijų (Dainavos buriuotojų klubas), Vilkaviškio (Vilkaviškio buriuotojų klubas „Škvalas“), Elektrėnų (NBA-Poseidonas), o jauniausias (7 metų) ir vyriausias (16 metų) dalyviai – marijampoliečiai.

Jaunieji Marijampolės buriuotojai iškovojo tris I, vieną II ir dvi III vietas. Rezultatų lentelę rasite https://lt.regattas.eu/mmtr#/results .

Regatos nugalėtojams mero taures įteikęs vicemeras Paulius Marozas džiaugėsi matydamas atgimstantį Marijampolės buriuotojų klubą: „ Džiaugiamės galėdami matyti besiplečiantį mūsų miesto buriuotojų klubą ir tokį gausų būrį jaunųjų buriuotojų ne tik iš Marijampolės, bet ir kitų miestų. Ne vienerius metus dedamos Marijampolės buriuotojų klubo pirmininko Žydrūno Naumavičiaus, trenerių ir kitų entuziastų pastangos, populiarinant buriavimo sportą Marijampolėje, duoda pačius geriausius rezultatus“.

Varžybų metu krante buriuotojus palaikę tėvai vėliau, trumpoje distancijoje, patys išbandė „Optimist“ tipo burlaivius.

Regatą vainikavo tradicinis nugalėtojų metimas į Šešupę ir nepakartojamai skani žuvienė.

Pagal organizatorių informaciją parengė
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite