Marijampolės buriuotojai puikiai pasirodė Elektrėnuose

Marijampolė
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Marijampolės jaunieji buriuotojai puikiai pasirodė rugsėjo 25–27 dienomis Elektrėnuose vykusiose buriavimo varžybose „Poseidono taurės regata“. (09.25-27d.).

Čempionate dalyvavo 57 buriuotojai iš 8 savivaldybių, tarp kurių 13 sportininkų iš Marijampolės.

Regatoje vyravo didelis 8–10 m/s, o gūsiais iki 15 m/s vėjas, kuris kėlė nemažai sunkumų jauniesiems buriuotojams. Džiaugiamės, jog visi marijampoliečių sportininkai sėkmingai susitvarkė su gamtos iššūkiais ir įvykdė užsibrėžtus tikslus. Marijampoliečiai atskirose laivų kategorijose iškovojo net 5 medalius:

Optimist U12 grupėje nepralenkiamas buvo ir 1 vietą iškovojo Pijus Lementauskas (tren. Dobilas Sinkevičius), 2 vietą Simonas Tamulaitis (tren. Dobilas Sinkevičius), 3 vietą Gustavas Gvazdaitis (tren. Dobilas Sinkevičius). Optimist U16 grupėje 1 vietą iškovojo Ąžuolas Žolynas (tren. Rytis Dikšaitis), 3 vietą Liepa Lementauskaitė (tren. Dobilas Sinkevičius).

Marijampolės buriuotojams tai buvo paskutinė šių metų sportinė regata.