Angle down Atgal

Marijampolės apskrities keliuose šlaistėsi girti vairuotojai

Savaitės pradžioje Marijampolės apskirties vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo net kelis ikiteisminius tyrimus automobilius vairavusių neblaivių asmenų padarytoms nusikalstamoms veikoms ištirti.

Pirmadienio rytą, kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 96-ame kilometre, Kalvarijos savivaldybėje, krovininį automobilį sustabdę pareigūnai atliko eilinį vairuotojo patikrinimą. Paprašius papūsti į alkotesterį, prietaisas parodė, kad vairuotojas yra lengvai apgirtęs. 59-erių vairuotojui buvo nustatytas 0,65 prom. girtumas. Supratęs, kad už tai grės atsakomybė, vairuotojas jos išvengti bandė pareigūnams pasiūlęs 100 Eur. kyšį. Todėl užuot prisiėmęs atsakomybę dėl girtumo, dabar vyras turės stoti prieš teismą dėl bandymo papirkti valstybės tarnautoją.

Girtų vairuotojų nuotykių pirmadienį užfiksuota ir daugiau. Kazlų Rūdos savivaldybės Šalniškės kaime, keliu Kazlų Rūda–Ąžuolų Būda apie pietus važiavęs vairuotojas pastebėjo į griovį įlėkusį ir kelio ženklą kliudžiusį automobilį „Peugeot“. Vyras apie tai pranešė pareigūnams. Šie atvykę į įvykio vietą nustatė, kad nuo kelio nuvažiavęs 47-erių automobilio vairuotojas ne tik neturi teisės vairuoti, bet ir yra girtas kaip pėdas – jam buvo nustatytas sunkus 3,61 prom. girtumas.

Tos pačios dienos popietę girtas po Marijampolės gatves automobiliu šlaistėsi ir 36-erių vyriškis. Į pareigūnų akiratį jis pakliuvo R. Juknevičiaus gatvėje. Įtarimai, kad automobilį BMW galbūt vairuoja neblaivus asmuo, pasitvirtino – vyrui nustatytas 2,53 prom. girtumas. Dėl to suplanuotą kelionę jam teko baigti pėsčiomis, nes automobilis buvo išgabentas į saugojimo aikštelę.

Neblaivių vairuotojų nuotykius vainikavo įvykis Vilkaviškio rajono savivaldybės Penkinų kaime. Čia pirmadienio vakarą nuo kelio nulėkė automobilis „Toyota Avensis“. Pareigūnams apie įvykį pranešė anonimu norėjęs išlikti liudininkas. Nors žmogus neprisistatė, bet ir nemelavo. Atvykę į Penkinų kaimą pareigūnai iš tiesų išvydo nuo kelio nulėkusią mašiną. Nenuostabu, kad ją vairavusio 71-erių vyriškio kelionė baigėsi būtent šitaip, nes pareigūnai vairuotojui nustatė 2,79 prom. girtumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite