Marijampolės aeroklubo sportininkų pergalės Latvijoje

Marijampolė
Laima Grigaitytė Etaplius žurnalistas

Rugpjūčio 24–25 dienomis Daugpilio aeroklube DISK (Latvija) vyko atviras Latvijos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionatas. Lietuvai atstovavo Marijampolės aeroklubo antros sudėties sportininkai, kandidatai į Lietuvos rinktinės narius.

Dalyvavo 6 komandos (19 dalyvių) iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos Respublikų bei Rusijos Federacijos sportininkai.

Asmeninėje įskaitoje tarp moterų nugalėtoja tapo Marijampolės aeroklubo sportininkė Lina Jankauskienė, aplenkusi patyrusias sportininkes, tokias kaip Iriną Turaviną (Latvija) ir Iriną Gordey (Rusija), užėmusias antrąją ir trečiąją vietas.

Vyrų įskaitoje nugalėtoju tapo Baltarusijos sportininkas Andrej Shurin, antrąją vietą užėmė latvis Austris Lauritis, trečiają – marijampolietis Mantas Barzdaitis.

Komandinėje įskaitoje nepralenkiama buvo Marijampolės aeroklubo komanda (Lina Jankauskienė, Kęstas Mačiulis, Mantas Barzdaitis), antrąją vietą iškovojo marijampoliečių antroji ekipa: Juozas Kriščiūnas, Romas Šmigelskis ir Lukas Kučinskas, trečiają – Latvijos komanda.

Varžybose buvo fiksuojama senjorų įskaita (virš 45 metų amžiaus), kurioje iš 8 sportininkų trečiąją vietą užėmė marijampolietis Jaunius Plikaitis.

Teisėjų kolegijai vadovavo Nacionalinės kategorijos teisėja marijampolietė Nina Danilaitienė.