Angle down Atgal

Marijampolėje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas

Liepos 7 d. Marijampolės sporto centro stadione prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas. Dvi dienas apimančiose varžybose dalyvauja daugiau nei 400 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Atidarymo renginyje varžybų dalyvius ir organizatorius pasveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, savivaldybės tarybos narys Darius Kemeraitis taip pat Lietuvos lengvosios atletikos federacijos varžybų direktorius Aurelijus Žiedas ir l. e. p. Marijampolės sporto centro direktorė Edita Kulikauskienė.

Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis sako esąs besididžiuojantis Marijampolės, kaip sporto miesto, kuriamu įvaizdžiu: „Tai, kad Marijampolėje vyksta Lietuvos čempionatai, reiškia, kad esame sporto miestas, kad turime pakankamai gerą infrastruktūrą, stiprius sportininkus, profesionalius trenerius ir mokame bendradarbiauti rengiant čempionatus. Tikrai džiaugiuosi matydamas tiek daug jaunų, perspektyvių sportininkų, atkakliai siekiančių geriausių rezultatų ir pasiruošusių garsinti ne tik Marijampolės, bet ir Lietuvos vardą visame pasaulyje“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite