Autorių nuotr.
Angle down Atgal

Marijampolėje vyko 2019 m. Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionatas (nuotraukų galerija)

Birželio 29 d. Marijampolėje vyko Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato II –asis etapas.

Čempionate gali dalyvauti ir kitų šalių komandos. Čempionatą organizuoja Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“ su Lietuvos tinklinio federacija. Viso bus surengta penki etapai, o Kaune rugpjūčio 31 d. išaiškės ir bus apdovanotos komandos užėmusios prizines vietas galutinėje įskaitoje.

Pirmuose dviejuose etapuose (Rokiškyje birželio 2 d. ir Marijampolėje birželio 29 d.), sudalyvavo 35 komandos iš Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos.

Marijampolės etape, 40 m. ir vyresni vyrų grupėje į finalinį ketvertą pateko ir iškovojo daugiausiai įskaitinių taškų šios komandos: 1 vieta - „Vilnius“, Darius Dudėnas ir Mindaugas Veiveris ( 50 tšk).

2 vieta - „Šiauliai“ Danas Mikolaitis ir Haris Šarkauskas ( 46 tšk.) ,3 vieta- „Marijampolė“, Mindaugas Dabulevičius, Rimas Radžiūnas ( 42 tšk.), 4 vieta - „Abromavičiai,“ Saulius ir Darius Abromavičiai ( 38 tšk) Klaipėda, Vilnius.

Po dviejų etapų pirmą ir antrą vietas dalinasi „Šiauliai,“ Danas Mikolaitis, Haris Šarkauskas ir „Abromavičiai“, Saulius ir Darius Abromavičiai, surinkę po 88 taškus.

Vyrų grupėje 50+ pirmas keturias vietas užėmė :

1 vieta - „Pagardai“, Valdas Šabrinskas ir Gintautas Martišius Kupiškis, Kaunas( 50 tšk), 2 vieta - „Rokiškis“, Aurimas Laužadis, Raimundas Dilys, (46 tšk), 3 vieta - „Lotos“, Devitsyn Vadim, Loktev Sergey , Kaliningradas. 4 vieta - „Panevėžys“, Erlandas Bučius, Dainius Smalskis ( 42 tšk). Po dviejų etapų, šioje vyrų grupėje „Pagardai“ ir „Rokiškis“, surinkę po 96 taškus, dalinasi pirmą ir antrą vietas.

Sporto klubas „Pagardai“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite