Angle down Atgal

Marijampolėje kitos vardu moters vardu bandžiusiai pasiskiepyti vilnietei – dideli nemalonumai

Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas neeilinis ikiteisminis tyrimas. Jis buvo pradėtas po to, kai policijos pareigūnai Marijampolėje sulaikė moterį, bandžiusią pasiskiepyti kitos mūsų šalies gyventojos vardu ir siekusią šiai padėti klasta gauti Galimybių pasą.

Moterį, kuri baigiantis darbui atėjo skiepytis į Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centrą, pastebėjo Vakcinavimo centro koordinatorė Aušra Skamarakienė. „Atkreipiau dėmesį, nes tai pakankamai ryškus žmogus, – pasakojo A. Skamarakienė. – Man kilo įtarimas, kad tą moterį jau esu vakcinavimo centre mačiusi. Net kaukė buvo ta pati“.

Vakcinavimo centro darbuotojams moteris pateikė asmens tapatybės kortelę ir norėjo skiepo nuo COVID-19 ligos. Nuotraukoje panašumų buvo, abiejų tamsūs plaukai. Įtarus, kad moteris skiepytis atvyksta ne pirmą kartą, buvo iškviesti pareigūnai. Šiems atvykus paaiškėjo, kad Vakcinavimo centro koordinatorės įtarimai buvo ne be pagrindo. Trisdešimt vienerių vilnietė medikams buvo pateikusi 26 metų moters asmens tapatybės kortelę, išduotą viename Žemaitijos mieste.

Į Marijampolę iš sostinės atsidanginusi moteris siekė, kad pasiskiepyjus į kitos pacientės duomenų bazę būtų įrašytas skiepas ir šiai atsirastų galimybė gauti Galimybių pasą.

Labai galimas daiktas, kad vilnietė tai darė ne pirmą kartą ir ne už ačiū. Klausimas – kiek vakcinos dozių nuo COVID-19 ligos ji jau gavusi. Visa tai ir tiria policijos pareigūnai, o šiam tyrimui vadovaujantys prokuratūros atstovai teigia, kad baudžiamoji atsakomybė gresia abiems šioje istorijoje dalyvavusioms moterims.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite