Angle down Atgal

Marijampolėje perimtas „Lietuvos cukraus“ fabrikas, operacija priminė kovinį filmą

Ankstų trečiadienio rytą Marijampolėje esančiame „Lietuvos cukraus“ fabrike įvyko veiksmo filmo verta operacija – perimant fabriką susidūrė kelios apsaugos darbuotojų komandos, atstovavusios dviejų skirtingų pusių interesams, galiausiai į įvykio vietą atvyko nemenkos policijos pajėgos.

Kauno apygardos teismas rugsėjo 4 d. priėmė sprendimą, kuriuo „Lietuvos cukraus“ turto administratoriumi buvo paskirta bendrovė „Insolvensa“.

„Lietuvos cukrus“ tapo teisminių kovų tarp verslininko, „Arvi“ grupės savininko Vidmanto Kučinsko, Rusijos banko „Alfa bank“ ir su Rusijos oligarchu Aleksandru Šiškinu siejamų „Belor“ grupės bendrovių įkaitu – Alfa.lt duomenimis, dėl „Lietuvos cukrui“ iškeltos restruktūrizacijos bylos nutarta netiesiogiai V. Kučinsko valdomai bendrovei paskirti turto administratorių, kurio darbas – užtikrinti tiek bendrovės savininkų, tiek galimų skolininkų interesus.

„Insolvensos“ atstovai po Kauno apygardos teismo sprendimo nuvyko į cukraus fabriką, tačiau kelis kartus apsaugos darbuotojai atsisakė juos įleisti. Galiausiai turto administratorius, jau pats pasisamdęs apsaugos darbuotojus, atvyko į fabriką trečiadienį, anksti ryte.

„Administratorius perėmė įmonės veiklą. Teko samdytis apsaugą, nes neįleido į įmonės patalpas“, – teigė anonimiškai Alfa.lt situaciją komentavęs operacijoje dalyvavęs teisininkas.

Anot šaltinio, buvę fabriko savininkai, kurių teisė į fabriką suspenduota, naudojosi dviguba apsauga – dirbo ne tik senos bendrovės apsaugos darbuotojai, bet taip pat pasamdyta nauja įmonė.

„Kadangi reikėjo įmonės dokumentų, su apsaugos darbuotojų pagalba buvo įeita į administracines patalpas. Tose patalpose buvo rastas nusikalstamo pasaulio autoritetas Žydrūnas Buzas“, – teigė teisininkas. Marijampolės verslininkas Ž. Buzas, Alfa.lt žiniomis, anksčiau išties buvo siejamas su nusikalstamu pasauliu.

Galiausiai į įvykio vietą, kurioje raumenimis matavosi kelios apsaugos bendrovės, atvyko keliolika policijos pareigūnų.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite