Sportas2018 m. Balandžio 22 d. 10:23

Marijampolėje paaiškėjo Lietuvos maratono baidarių ir kanojų irklavimo čempionato nugalėtojai

Marijampolė

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

35326

Šeštadienį Marijampolėje vyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, kuriame dalyviai varžėsi ilgų distancijų nuotoliuose.

Vyrų vienviečių baidarių 10 km distancijoje nugalėjo Lukas Šakalys. Panevėžio sporto gimnazijos atstovas finišavo per 43 min. 22,273 sek.

Antrąją vietą užėmė rusas Andrejus Andrejevas (+2,929 sek.), trečiąją - Vidas Kupčinskas (+1.32,295).

Vienviečių kanojų varžybose nugalėjo Mindaugas Talačka - 49 min. 49,721 sek.

Moterų vienviečių baidarių 5 km varžybose greičiausia buvo rusė Marija Stepanova - 24 min. 37,015 sek. Antra finišavo lietuvė Žymantė Prakapavičiūtė (+5.13,011).

Jaunių vaikinų baidarių varžybose 5 km nuotolyje triumfavo Deividas Liukpetris (21 min. 31,581 sek.), o tarp merginų nugalėjo Ala Grigorjeva (26 min. 2,399 sek.).

Jaunių vaikinų kanojų grupėje (5 km distancija) pirmas finišavo Dominykas Pažėra (24 min. 17,513 sek.).