Sportas2019 m. Balandžio 20 d. 19:01

Marijampolėje paaiškėjo Lietuvos maratono baidarių ir kanojų irklavimo čempionai

Marijampolė

Mindaugas Talačka | „Facebook“ nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

80792

Šeštadienį Marijampolėje surengtas atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, kuriame dalyviai varžėsi ilgų distancijų nuotoliuose.

Vienviečių kanojų 5000 m varžybose nugalėjo Mindaugas Talačka - 23 min. 16,459 sek. Jis praėjusiais metais triumfavo 10 km distancijoje, tačiau šiemet šio nuotolio varžybose nebuvo.

Antrąją vietą užėmė Andrius Jančiukovičius (+22,783 sek.), trečiąją - Povilas Dambrauskas (+1.04,964).

Vyrų vienviečių baidarių varžybose 5000 m distancijoje triumfavo Tomas Jusevičius - 21 min. 15,722 sek. Antras po atkaklios kovos finišavo Vidas Kupčinskas (+1,11 sek.), trečias - Ramūnas Timinskas (+1.48,884).

Moterų vienviečių baidarių 5 km varžybose greičiausia antrus metus iš eilės buvo rusė Marija Stepanova - 24 min. 9,264 sek. Antra finišavo lietuvė Gabrielė Rauckytė (+1.55,747).

Jaunių vaikinų baidarių varžybose pirmąsias tris vietas užėmė svečiai iš Kaliningrado.

Jaunių vaikinų kanojų grupėje (5 km distancija) pirmas, kaip ir pernai, finišavo Dominykas Pažėra (23 min. 33,513 sek.).