Angle down Atgal

Marijampolėje į veiklas įsitraukti kviečia gausus vasaros užimtumo programų pasirinkimas

Vasarai nesvarbu, karantinas buvo ar nebuvo, ribojimai yra ar jų nėra, ji, nieko neklaususi, savu ritmu kaip ir kiekvienais metais ėjo ir atėjo. Nors karantino metu vaikai privalėjo mokytis nuotoliniu būdu ir saugiai būti namuose, natūralu, kad pasibaigus karantino režimui namuose sėdėti nebesinori. Kyla paprastas klausimas: o ką veikti?

Pagelbėti tėvams ir jų jauniesiems vasarotojams skuba vaikų vasaros užimtumo programų kūrėjai ir organizatoriai. Trečius metus iš eilės organizuojamos vasaros veiklos vaikams sulaukia didelio susidomėjimo ir, žinoma, vasaros draugų išsiilgusių vaikų.

„Karantinui pakoregavus laiko tėkmę, vasaros užimtumo veiklos pradedamos mėnesiu vėliau nei įprastai. Tačiau tikimės, kad tai nebus kliūtis vaikams nuoširdžiai džiaugtis įvairiomis nemokamomis užimtumo programomis“, – sako Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Šiais metais net 15 įstaigų, organizacijų ir laisvųjų mokytojų siūlo beveik 30 įvairių sričių užimtumo programų. Pasirinkimas išties gausus. Norite dienas leisti aktyviai, dalyvauti fizinėse komandinėse rungtyse, lavinti orientaciją ir stiprinti kūną? Tuomet galite rinktis veiklą iš Marijampolės sporto centro siūlomo programų paketo. Esate kūrybingi, mėgstate šokti, vaidinti? Tada jums pakeliui su Marijampolės meno mokyklos ar Kultūros centro siūlomomis veiklomis. Domitės naujausiomis informacijos technologijomis, sunku įsivaizduoti dieną be kompiuterio? Pasirinkti iš ko yra ir šioje srityje. Ir dar daug įdomių, kūrybiškumą skatinančių ir lavinančių veiklų laukia jūsų. Viskas, ką tereikia padaryti, išsirinkti tai, kas kiekvienam labiausiai prie širdies. O tada – pirmyn džiaugtis vasara!

Mero patarėja Agnė Pavelčikienė primena, jog norint dalyvauti veiklose, tereikia kartu su vaiku išsirinkti labiausiai patinkančius užsiėmimus ir į juos užsiregistruoti. Taip pat derėtų nepamiršti, kad veiklų metu tėveliai yra atsakingi už saugią vaikų kelionę į veiklos vietą ir atgal į namus. Taip pat mero patarėja iš anksto dėkoja tėveliams, kurie pasikeitus šeimos planams, informuoja organizatorius, kad vaikučiai negalės dalyvauti veiklose, kuriose dalyvauti buvo jau užsiregistravę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite