Angle down Atgal

Marijampolėje atnaujinta ūkininkų prekybos aikštelė

Ūkininkų prekybos vieta Dariaus ir Girėno g. 36 esančioje aikštelėje nuo šiol prekybininkams, prekiaujantiems savo ūkiuose užauginta produkcija, tapo daug patogesnė.

Į arčiau miesto centro ir gyvenamųjų namų rajonų esančią aikštelę Dariaus ir Girėno g. 36 ūkininkų turgus perkeltas iš Geležinkelio g. 3. Nors aikštelės infrastruktūra nebuvo pakankamai gera, aikštelė buvo duobėta, tai nesutrukdė prekybininkams sėkmingai vykdyti savo veiklą, o pirkėjams atvykti ir įsigyti jiems reikalingų produktų. Marijampoliečiai jau atrado šią vietą ir žino, kad gali įsigyti ūkininkų išaugintos produkcijos būtent čia.

„Siūlydami prekeiviams persikelti į kitą prekybos vietą žinojome, jog infrastruktūrą būtina sutvarkyti, tai tebuvo laiko klausimas. Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti prekybininkams duotą pažadą ir sutvarkyti aikštelę taip, kad ji būtų patogi ir saugi tiek prekeiviams, tiek pirkėjams“, – sako Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas.

Tai ir buvo padaryta: pakeista ir atnaujinta aikštelės danga (1700 kv. m), pakeisti borteliai ir paženklintos stovėjimo vietos. Aikštelėje taip pat buvo sumontuotos naujos šviestuvų atramos, kuriose artimiausiu metu bus sumontuoti nauji LED šviestuvai.

Pasak vicemero P. Marozo, galimybė realizuoti savo užaugintą produkciją tvarkingoje prekybos vietoje yra paskatinimas ūkininkams, tereikia, kad vis daugiau pirkėjų atrastų šią prekybos vietą ir ji taptų vis populiaresnė.

Prekyba šioje vietoje galima visomis savaitės dienomis, tačiau populiariausia diena išlieka šeštadienis, ypatingai jo rytas. Norintys čia vykdyti prekybą savo ūkio produkcija turi įsigyti leidimus prekybai savivaldybėje, o senjorams ir neįgaliesiems prekybą leidžiama vykdyti nemokamai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite