Angle down Atgal

Marcinkonių kultūros centras persikėlė į naujas patalpas

Naujose, erdviose ir jaukiose patalpose duris atvėrė Marcinkonių kultūros centras. Jis persikėlė į buvusios mokyklos pastatą, kuriame po vienu stogu draugiškai bendradarbiaudami ir sutardami veikia Marcinkonių daugiafunkcis centras, vaikų dienos centras „Šypsenėlė“, Marcinkonių seniūnija, biblioteka ir ambulatorija.

Įkurtuvių šventė prasidėjo  gražia dzūkiška Marcinkonių folkloro ansamblio daina. Perkirpus simbolinę įkurtuvių juostelę, Marcinkonių kultūros centro direktorė Rimutė Avižinienė svetingai pakvietė į naujas patalpas. Čia šventės svečiams nuotaikingas dainas padovanojo jaunieji vaikų dienos centro „Šypsenėlė“ dainorėliai, vadovaujami Genutės Čeplikienės, naujai įsikūręs vaikų folkloro ansamblis, vadovaujamas Rimutės Avižinienės, Gytis Zamblauskas, gražiai fleita pagrojo Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis Deividas Miškinis, vadovaujamas Alberto Tiškaus, bei Marcinkonių folkloro ansamblio dainininkai.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, sveikindamas su įkurtuvėmis,  pasidžiaugė, kad marcinkoniškiai visada buvo ir  yra labai aktyvūs ir išskirtiniai – čia penkiasdešimt metų gyvuoja folkloro ansamblis, trisdešimt metų – teatras, gražiai skleidžiasi jaunųjų marcinkoniškių kultūrinė veikla. „Nors mokykla ir užsidarė, džiaugiuosi, kad šioje vietoje po vienu stogu esate visi kartu ir kad gražiai bendradarbiausit vieni kitus papildydami. Linkiu jums gražių renginių bei koncertų, sėkmės ir kad į kultūrinę veiklą įsijungtų kuo daugiau jūsų bendruomenės narių“.

Marcinkonių kultūros centro darbuotojas su įkurtuvėmis sveikino ir originalių kultūrinių iniciatyvų bei žiūrovų dėmesio  linkėjo laikinai Varėnos kultūros centro direktorės pareigas einanti Miglita Kašėtienė, Marcinkonių seniūnijos seniūnas Vilius Petraška bei Marcinkonių  daugiafunkcio centro direktorė Lina Černiauskienė.

Rimutė Avižinienė sakė, jog po ilgo karantino laiko šios įkurtuvės kultūros darbuotojams yra tikra atgaiva. „Džiaugiuosi, kad dabar jau esam ir erdviose patalpose, ir kaip dideliame draugiškame bei darbščiame bičių avilyje. Prasidėjo ansamblio repeticijos, teatro atristai renkasi vaidint, su vaikais mėgstam padainuoti, kurie nenustygsta vietoje. Intensyviai ruošiamės Marcinkonių folkloro ansamblio penkiasdešimtmečio jubiliejui, vyks daug kitų gražių renginių. Marcinkonyse kultūrinis gyvenimas vėl virte virs, juk jo visi pasiilgom. Labai laukiam žiūrovų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite