Stasio Puščio nuotr.
Angle down Atgal

Marazminių senjorų zyzlių karta

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Pasivaikščiodamas nuėjau iki Architektų gatvės, kaip ir visada kišenėje nešdamasis savo neatskiriamą draugą – fotoaparatą. Ten ėjau su tikslu, nes vienas iš sutiktų pašnekovų pasakė, neva tai stumiami kalnai žemių, o kam tai daroma niekas nežino.

Iš tiesų pristumta daug žemių, bet taip pat matėsi, kad statoma didelė parduotuvė „NORFA“, tvarkoma aplinka, aplinkui daug technikos. Man tokie vaizdai patinka. Vadinasi šalia kraštinės gatvės, gyventojams bus labai patogu. Nebereikės vaikščioti į prekybos centrą, kuris yra prie Lyros gatvės.

Bet pasirodo ne visi žmonės yra patenkinti ypač senjorinio amžiaus. Štai girdžiu kalbant, kad stato ir stato parduotuves, geriau statytų gyvenamus namus. Aš įsiterpiu ir paaiškinu, kad pietiniame stato daug kotedžų, tiesiog kvartalais. Ir štai pradeda kvarksėti, kad Lietuva taip tapo nuskurdusi, kad žmonės net valgyti neturi ko, daug kas neturi kur gyventi, o namus statosi naujieji buržujai. Ot prie sovietų tai buvę daug geriau, visi lygūs buvo. Dabar esą labai nuskurdę žmonės, bėga visi iš Lietuvos ir greitu metu Lietuvoje liks tik seneliai ir vaikai.

Taigi su tokiais ginčytis neapsimoka, nes viskas tokiems asmenims blogai. Kad esą į parduotuves atvežamas tiesiog apnuodytas maistas, kad faršas primalamas iš visokių atliekų. Kai pasakai, kad galima nusipirkti mėsos jeigu nepatinka parduotuvėje esanti ir susimalti, tai tada kai kurie senjorai pasako, kad kiaulės šeriamos labai neaiškios kilmės pašarais. Žodžiu viskas blogai. Vieni sako, kad žmonės neturi pinigų ir negali tinkamo maisto nusipirkti.

Tokie žmonės yra sergantys marazminėmis senatvinėmis ligomis. Pasakai, kad dabar žmonės labai neblogai gyvena, kad pilni kiemai automobilių, tada išgirsti, kad tie automobiliai yra chlamai, kad iš Vakarų į Lietuvą vežamas visoks chlamas. Taigi mano vaikystėje tokius žmones, kurie nuo ryto iki vakaro dejuodavo, vadindavo marazminiais zyzliais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite