Angle down Atgal

„Man-go“ lyderė Rima – apie neįtikėtiną istoriją sukūrusį gerbėją: rašė laiškus, kreipėsi į žiniasklaidą

Legendinės grupės „Man-go“ merginos Rima Petrauskytė, Gabija Sruogiūtė-Stašienė ir Justina Dovydenė visuomet atrodo tarsi ką tik nužengusios nuo podiumo – nuo galvos iki kojų apgalvota kiekviena detalė, plačios šypsenos ir žėrintys aukštakulniai jas puošia kiekviename koncerte. Tačiau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ merginos prabils ir apie kitą populiarumo pusę bei tai, kas vyksta po pasirodymų.

„Man-go“ narės juoksis sakydamos, kad anksčiau įspūdingi būdavo ne tik jų koncertai, bet ir kelionės namo. „Esame turėjusios labai atsargų vairuotoją, kuris net ir autostradoje niekuomet nevažiuodavo greičiau nei 90 km/h. Kai iš tolimesnio Lietuvos krašto keliaudavome namo į Klaipėdą, mes spėdavome pavalgyti, pamiegoti, atsibusti ir vėl pavalgyti bei pamiegoti. Netgi turėjome žaidimą – skaičiuodavome, kiek krovininių mašinų mus aplenks“, – prisiminimais apie laidoje dalinsis grupės lyderė Rima.

Kita grupės narė Gabija paprieštaraus sakydama, jog per visą savo karjerą merginos yra turėjusios ir visai kitokių, itin neapdairių vairuotojų. „Gal todėl „Man-go“ grupės sudėtis nuolat keisdavosi...“ – tai išgirdęs nesusilaikys nepajuokavęs laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis.

O štai didžiausio grupės populiarumo laikais, merginoms tekdavo susidurti ir ne su visada maloniu gerbėjų dėmesiu. Vienas iš jų netgi bandė apsimesti Rimos… tėvu!

„Vienas vyras, kuris savo gyvenime buvo pavartojęs nemažai alkoholio, galiausiai patyrė nušvitimą ir nusprendė susirasti savo dukrą, kurią buvo atidavęs į vaikų namus. Jis nusprendė, kad ta dukra esu aš. Jis pradėjo rašyti laiškus ir net kreipėsi į žiniasklaidą… Pastaroji manęs klausė, ar tai yra tiesa? Pasakiau, kad ne, tad ši tema daugiau nebuvo eskaluota“, – neįtikėtiną istoriją atskleis Rima.

Taip pat šio trečiadienio laidoje išvysime ir garsią šokėjų porą, TV3 ir Go3 mylimiausio pavasario projekto „Didysis šou burbulas“ numylėtinius, Justiną Mejerį ir Ievą Riepšaitę. Jie pripažins, kad yra neišskiriami – viską nuolat veikia kartu. O šiuo metu „X faktoriuje“ dalyvaujantis J. Mejeris pagaliau atskleis, kaip jiedu su Ieva draugystės ir profesinio ryšio geba nesumaišyti su romantiniais jausmais.

Linksmi žaidimai, atviros istorijos ir netikėti prisipažinimai – jau šiandien, 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite