Angle down Atgal

Mama pasidalijo vaiko gyvybę išgelbėti galinčiu triuku (vaizdo įrašas)

Klausimas tėveliams: ar turite žinių apie kiekvieną daiktą pasaulyje, kurį prarijęs jūsų vaikas gali užspringti? Tikriausiai ne. Tuomet jums patiks šis triukas, kuriuo pasidalijo paramedikė ir dviejų mažylių mama Nicki ir Melburno.

Šis triukas leis lengvai atpažinti, ar koks nors daiktas gali būti pavojingas jūsų vaikui – ir tokiu būdu išgelbėti jam gyvybę. Savo „Instagram“ paskyroje „Tiny Hearts Education“ įkeltame vaizdo įraše Nicki suglaudžia nykštį ir smilių į apskritimą, ir paaiškina, kad bet koks objektas, telpantis per tokio dydžio skylę, kelia užspringimo pavojų vaikams.

Tarp tokių objektų yra vyšnios, spraginti kukurūzai, vynuogės, monetos ir žaisliukai. Visi jie gali būti pavojingi mažiems vaikams.

Nicki sako: „Pasisveikinkite su mano mėgstamiausiu motinystės triuku! Štai taip galite patikrinti, ar maistas arba maži objektai gali būti potencialiai pavojingi jūsų mažyliui. Šis apskritimas atitinka vaiko iki 3 metukų amžiaus kvėpavimo takų dydį. Jeigu kas nors gali tilpti pro šį tarpą, tuomet vaikas gali nuo to užspringti.“

Moteris dar paaiškino, kad net jeigu kuris nors objektas telpa per tarpą, tai dar nereiškia, kad jo jokiu būdu negali būti namuose – tiesiog tėveliai turėtų žinoti apie potencialią riziką. Pavyzdžiui, maisto produktus, kurie vos telpa per skylę, reikėtų susmulkinti į mažesnius ir lengviau prarijamus gabalėlius, o žaisliukų, kuriais galima užspringti, geriau nepalikti be priežiūros prie vaiko.

„Šis triukas buvo sukurtas tam, kad tėvai pamatytų, kaip nesunkiai kuris nors objektas gali įstrigti kvėpavimo takuose. Žinoma, tai tik bendrojo pobūdžio patarimas. Jis gali padėti jums priimti sprendimus perkant naujus žaisliukus ar netgi ruošiant maistą savo neklaužadai“, – sako Nicki.

Atrodo, kad tėveliams labai patiko šis triukas. Internautai dėkojo moteriai už pasidalijimą idėja. „Ačiū jums, – parašė viena mama. – Peržiūrėsiu visus savo vaikų žaislus ir atidėsiu į šalį tuos, kuriais galima užspringti. Mano mažasis jau greitai pradės šliaužioti ir tiesti rankutes prie žaislų.“

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite