Angle down Atgal

Malajinis lokys indonezijoje užpuolė sutuoktinius

Indonezijoje malajinis lokys užpuolė sutuoktinių porą, trečiadienį pranešė pareigūnai, kurie nurodė, kad moteris žuvo, o vyras buvo sunkiai sužeistas.

Sutuoktiniai antradienį ėjo per savo kaučiuko plantaciją Riau provincijoje, kai žvėris puolė moterį, naujienų agentūrai AFP sakė provincijos policijos atstovas Gunturas Aryo (Gunturas Arjas). Tokie užpuolimai šalyje yra reti.

Moteris vardu Bunai žuvo, o jos vyras Saruli (Sarulis) buvo sunkiai sužeistas ir nuvežtas į ligoninę.

Arifino Achmado ligoninės direktorius Nuzelly Husnedi (Nuzelis Husnedis) sakė, kad 60 metų vyro pakaušyje yra rimta perforuota žaizda, be to, yra gilių žaizdų veide ir kakle.

Pareigūnai tiria incidentą ir ieško lokio.

„Jei mums pavyktų sugauti tą malajinį lokį, žinoma, perkeltume jį į saugesnę vietą“, – sakė provincijos gamtosaugos organizacijos pareigūnas Mahfudzas.

Malajinių lokių populiacija Indonezijoje mažėja dėl spartaus miškų ir, tuo pačiu, buveinių nykimo.

Atvejai, kai lokiai užpuola žmones, Indonezijoje yra reti. 2015 metais malajinis lokys mirtinai sudraskė vyrą Pietų Sumatroje, o 2009 metais per užpuolimą Džambio provincijoje vienas vyras neteko pirštų ir kairės akies.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite