Angle down Atgal

Maisto blogerė Valda Sabaitienė: vakarienę pagaminu per 30 minučių

Maisto blogerė Valda Sabaitienė Instagrame besidalinanti savo paprastais, bet stebinančiais receptais, pasakoja, kad kavinėje retai lankydavosi ir prieš karantiną, nes namuose pasigamina skanesnius ir akiai patrauklesnius patiekalus. 

Namuose skaniau nei restorane

Valda Sabaitienė, instagrame pasidalinusi slapyvardžiu „Valda Sam’’, savo paskyroje atskleidžia visas „mamos virtuvės paslaptis’’ ir pasakoja, kad gaminti jai patiko nuo mažumės, o savo pagamintais patiekalais stebindavo savo tėvus, vėliau kambariokes, kurias savo gaminamais patiekalais įkvepia iki šiol, o dabar savo šeimos narius. „Mano vyras labai dažnai sako, kad kam eiti į restoraną, jei namie valgome kaip restorane. Dar prieš karantiną nuėjus į kavinę pavalgyti esame ne kartą pasišypsoję, kad namie galima pavalgyti skaniau.”- pasakoja pašnekovė.

Daug laiko skirti nebūtina

Gaminti Valdai patiko visada, o bėgant metams, maisto gaminimas tapo hobiu. Moteris gamina iš paprastų, kiekvienoje šeimoje esančių maisto produktų, todėl jos sekėjai gali gaminti patiekalus pagal Instagrame pateikiamus receptus, kuriuos pagaminti užtrunka vos trisdešimt minučių. Valda Sabaitienė sako: „Pagaminti skanius ir šiek tiek išskirtinius prietus nebūtina praleisti pusę dienos virtuvėje. Per 30 min galima pagaminti restorano tipo vakarienę ar pietus. Kadangi pati auginu du mažamečius berniukus, praleisti daug laiko virtuvėje negaliu, todėl galiu drąsiai sakyti, kad beveik visi mano gaminami patiekalai užima minimaliai laiko.’’

Mažiau pridėtinio cukraus 

Moteris atvirauja, kad stengiasi gaminti sveikesnį maistą ir sako, kad valgyti galima sveikai ir skaniai. Tačiau nieko baisaus nenutiks, kartais suvalgius ir mažiau sveiko maisto. „Man turbūt pasisekė, nes nesu labai didelė saldumynų mėgėja. Desertus stengiuosi gaminti sveikesnius, labiausiai mėgstu sveikus užkandžius prie kavos. Nesu cukraus gerbėja, todėl ir savo šeimai stengiuosi gaminti su kuo mažiau pridėtinio cukraus.’’ - pasakoja Valda.

„Svarbu išeiti pasivaikščioti, sportuoti ir stengtis kuo daugiau judėti tuomet būsime sveikesni, energingesni ir nereikalingų kilogramų skaičiuoti nereikės. O gal su meile gaminamas maistas „neina“ į kūną’’- šmaikštauja Vaida.

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite