Angle down Atgal

Maironio parko amfiteatre – strateginio plėtros plano projekto viešas aptarimas

 Maironio parko amfiteatre įvyko vieno svarbiausių dokumentų – Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 m. strateginio plėtros plano projekto aptarimas.

Meras Andrius Bautronis vicemeras Kęstutis Užemeckas ir Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė gyventojams pateikė svarbiausią informaciją apie rengiamą dokumentą, šiuo metu įgyvendinamus projektus ir ateities planus. Indrė Antanaitienė aptarė plėtros plano prioritetus, tikslus, uždavinius, planuojamas priemones bei gautus pasiūlymus ir idėjas.

   Neabejingiems Raseinių krašto ateičiai gyventojams buvo pristatyti prioritetiniai projektai, kuriuos planuojama įgyvendinti per ateinančius 10 metų. Baseino įrengimas Raseinių mieste, Žemaičio aikštės modernizavimas, meno rezidencijos įkūrimas Žaiginyje – tai tik keletas projektų apie kuriuos rugsėjo 15 d. buvo kalbama. Nors į viešą pristatymą gyventojų nesusirinko gausiai, tačiau aktyvių piliečių dėka buvo surengta įdomi ir produktyvi diskusija. Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems ir išreiškusiems savo nuomonę dėl rajono ateities. Raginame gyventojus aktyviai įsitraukti į Raseinių krašto ateitį nulemsiančio dokumento rengimo procesą. Jūsų pasiūlymų ir idėjų lauksime iki rugsėjo 30 d. el. paštu savivaldybe@raseiniai.lt.

Strateginio plėtros plano projekto aptarimo įrašas: https://bit.ly/3mv3Q3s  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite