Angle down Atgal

Magnetinio rezonanso aparatas Marijampolei - kaip miražas pavargėliui dykumoje

„Metai iš metų žadama, priartėjama, tačiau ir vėl išsisklaido, kaip laki fantazija. Tačiau, kad ir kiek užtruktų tie pažadai, savivaldybė nepasiduos“, - taip apie magnetinio rezonanso aparato situaciją savo socialinio tinklo paskyroje rašė Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Šiandien direktorius pasirašė naują kreipimąsi į Sveikatos ministrą, kad iš daugiau kaip milijono eurų reikalingų įsigyti aparatą, Sveikatos ministerija skirtų 473 tūkst. eurų. Likusią sumą su ligonine padengs savivaldybė.

Marijampolės regiono gyventojai privalo turėti šio prietaiso teikiamas diagnostines galimybes ir Savivaldybė žada dėl to pasistengti.

„Taip pat kreipiamės ir dėl 2021-2023 metų finansavimo siekiant įgyvendinti tęstinį projektą pilnai rekonstruoti bei modernizuoti buvusį ligoninės akušerinį korpusą, apšiltinant fasadus, stogą, perplanuojant vidaus patalpas ir atliekant vidaus apdailos darbus bei užtikrinti saugias ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas gyventojams, suteikti tinkamas sąlygas aptarnaujančiam personalui“, - dėsto K. Podolskis.

Tam reikalinga virš 3 mln. eurų Valstybės investicijų programos lėšų.

Marijampolės ligoninė yra regioninės reikšmės sveikatos įstaiga, todėl siekiama, jog turima infrastruktūra ir reikiama diagnostika užtikrintų dar kokybiškesnių paslaugų teikimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite