Angle down Atgal

Magiški sugebėjimai pagal Zodiako ženklus

„Kiekvienas žmogus, gimęs po jam skirtu Zodiako ženklu, nuo gimimo apdovanotas neįprastais talentais, kurių dažnas nepastebi savo kasdieniniame gyvenime, – sakė televizijos šou „Ekstrasensų mūšis“ dalyvis Vladas Kadanis.

Anot jo, daugiau ar mažiau magiškų savybių turi daug žmonių. O jų skleidžiama energija – tik vienas siūlelis didžiuliame energijos informacijos kamuolyje. Tai ir durys į paslapčių pasaulį, kurios gali netikėtai atsiverti ir atskleisti praeities, dabarties ir ateities paslapčių, rašo Astro7.ru.

Avinas

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu gali sėkmingai pritaikyti bet kurį magijos tipą, siekdami savo užsibrėžto tikslo. Geriausiai Avino žmonėms pavyksta pasikrauti teigiama arba neigiama energija drabužius, maistą ar vandenį. Taip pat Avinas sugeba nuskaityti informaciją apie žmogų iš jo fotografijos arba asmeninių daiktų. Įdomu tai, kad Avino ženklo žmonės ne tik pajėgia sukaupti savyje daug energijos, bet ir aktyviai panaudoja ją išpildant savo norus. Nors ir nesitiki kažkokio rezultato. „Užtat maloniai nustemba sulaukę paaukštinimo tarnyboje. Dar vakar ruošė kavą savo viršininkui ir galvojo, kad laikas pačiam turėti savo atskirą kabinetą, o šiandien rytinės kavos sulaukė iš savo padėjėjos“, – sakė ekstrasensas.

Jautis

Šio ženklo atstovų magiški sugebėjimai – tai didelės pajamos, karjeros laipteliai aukštyn, pasisekimas ir pripažinimas. „Kadangi dauguma jų yra materialinių gėrybių šalininkai, visiškai pateisintų senovės kultą – nusilenkę auksiniam jaučiui – turto simboliui, – sakė V. Kadonis. Jo teigimu, efektas bus stipresnis Jaučiui pakartojus palinkėjimą sau keletą kartų. Be to, kuo dosniau jis linkės gerovės aplinkiniams, tuo daugiau sulauks ir pats.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai pakankamai iškalbingi, todėl jų kalbėjimas – tiesioginis magiškas instrumentas, stebuklingai užburiantis ir pakerėjantis kitus žmones. Be to, Dvyniams geriausia vieta stiprinti savo balso stygas ne uždaroje, o atviroje erdvėje. „Taip pat Dvynių ženklo žmonėms būdingos neįprastos, magiškos balso vibracijos, ypač kalbant telefonu. Todėl šio ženklo žmonėms paprastai būna sėkmingos derybos“, – tvirtino ekstrasensas.

Vėžys

„Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, dažnai nerodo didelio susidomėjimo magija, o kartais net tampa jos aršiais priešininkais“, – teigė V. Kadonis. Anot jo, užtat šio ženklo atstovai nelieka abejingi būrimams ir mistikai. Vėžių įgimta stipri intuicija padeda praskleisti ateities uždangą, todėl jų prognozės dažniausiai išsipildo 80 proc. Be to, šio ženklo žmonės – įgimti psichologai, todėl jie nesunkiai gali nustatyti silpnąsias ir stipriąsias žmogaus puses. Taip pat lengvai sugeba manipuliuoti aplinkiniais norėdami pasiekti savo tikslų.

Liūtas

Meilės magija – tai gimusių po Liūto ženklo žmonių sugebėjimo viršūnė. „Todėl bet kuris šio ženklo atstovas, turintis karštą širdį, meilės sferoje gali pasiekti neįtikėtinų rezultatų“, – teigė ekstrasensas. Jo tvirtinimu, Liūto žmonės iš prigimties pasižymi stipriu energiniu užtaisu ir lyderio savybėmis. Jie ir jausmingi, ir sugeba įtikinamai kalbėti, ir pajausti kitų žmonių energiją bei emocijas. Būtent Liūtams pavyksta sėkmingai įkvėpti aplinkinius savo idėjomis ir vesti juos paskui save.

Mergelė

„Šio ženklo atstovams iš prigimties duotas talentas burti. Apskritai jiems paklūsta bet kuri būrimo technika. Nesvarbu, tai būtų Taro kortos, runos ar būrimas pagal rankos linijas“, – sakė V. Kadonis. Anot jo, belieka tik įsidėmėti, išanalizuoti ir sujungti į vieną visumą didžiulį kiekį kombinacijų. Mergelės ženklo atstovai puikiai įsidėmi skaičius, jiems būdingas ir dėmesys smulkmenoms. „Tik šio ženklo atstovas dažniausiai žino, kuris iš loterijos bilietų laimingas ir kaip jį ištraukti. Perkant bilietą, Mergelei tereikia atkreipti dėmesį į jo numerį ir įsiklausyti į savo pojūčius: sėkminga ar nesėkminga atitinkamų skaičių kombinacija. Šiais ir panašiais klausimais šio ženklo žmonių intuicija niekada nepaveda“, – tvirtino ekstrasensas.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai lengvai „išlukštena“ ritualus, susijusius su gamtos reiškiniais: vėtra, lietumi, žaibu, griaustiniu, patekančia ir nusileidžiančia saule bei mėnulio jaunatimi ir delčia. „Taip pat Svarstyklės pakrauna atitinkama energija ir įvairius talismanus, amuletus ir brangakmenius. Todėl, gavus dovanų papuošalų iš žmogaus, gimusio po šiuo ženklu, turėkite omeny, kad tie dalykai artimiausiu metu suteiks jums ne tik pasisekimo, bet ir laimės. Aišku, juos reikia nešioti“, – patikino V. Kadonis.

Skorpionas

Skorpionams būdinga mistiška energija. Jie pasižymi gebėjimu prognozuoti ateitį, numatyti žmogaus likimą pagal žvaigždes. Bet ypač šio ženklo žmonėms būdinga namų magija. „Skorpionams užtenka pabūti namuose kurio nors žmogaus, norinčio apsaugoti juos nuo ilgapirščių, ir bėdos aplenkia net ir pačius jo gyventojus. „Todėl drąsiai kvieskite į savo namus šio Zodiako ženklo atstovus, ypač nusprendę ką nors suremontuoti ar atnaujinti namus, – patarė ekstrasensas.

Šaulys

„Šio Zodiako ženklo pavadinimas pats pasako už save: jis dažnai pataiko į dešimtuką. Kitaip tariant, Šauliai visada žino, ko nori, ir pamažu bei atkakliai siekia savo tikslo. Todėl paprastai jų norai išsipildo sėkmingai“, – sakė V. Kadonis. Pasak jo, nepaisant to, Šaulio žmonėms reikėtų pasistengti atsidurti reikalingoje vietoje ir reikiamu laiku, norint nepraleisti savo sėkmės galimybių. „Be to, šio Zodiako ženklo žmonės iš prigimties pasižymi ir gydomosiomis savybėmis. Pavyzdžiui, galvos skausmas gali praeiti veikiant jų energijai, rankomis prisilietus prie galvos. Taip pat Šaulys gali tiksliai diagnozuoti ir kai kurias ligas“, – tvirtino ekstrasensas.

Ožiaragis

Ožiaragiams reikėtų labiau domėtis astrologija, numerologija ir chiromantija, mat jie lengvai įsimena skaičius, ženklus ir į vairius simbolius. „Bėda ta, kad šio ženklo žmonės dažnai neišnaudoja savo magiškų galių. Taip pat Ožiaragiams būdingi ir mistiniai dalykai“, – sakė magijos žinovas, Anot jo, šio ženklo žmonių intuicija gali gerokai sustiprėti jiems atsidūrus gamtoje, kalnuose ar prie jūros. Taip pat prisiglaudus prie šimtamečio ąžuolo, pastovėjus vidury žydinčios pievos. „Tada Ožiaragis atranda atsakymus į jį labiausiai dominančius klausimus, ir, žinoma, įsiklausius į savo vidinį balsą“, – teigė V. Kadonis.

Vandenis

„Šio ženklo žmonėms būdingas teatrališkumas. Kitaip tariant, jie sugeba iškalbingai ir įtaigiai pateikti norimą dalyką. Be to, Vandenis sugeba gražiai išskleisti vėduokle kortas ir užtikrintu balsu išsakyti pašnekovui jo praeities klaidas ir ko reikėtų vengti ateityje“, – teigė ekstrasensas. Pasak jo, Vandenio pateikiamos prognozės priklauso nuo pasitikėjimo jo žodžiais žmonių, todėl, jei įsiklausoma į šio ženklo atstovo patarimus, turimi magiški sugebėjimai auga kaip ant mielių. „Vandenio žmonės pasižymi lakia vaizduote, tad lengvai sugalvoja naujus kortų išdėliojimo ir magiškų receptų būdus. Be to, jiems pavyksta sėkmingai išmokyti šių dalykų ir kitus bei panaudoti tai praktikoje“, – patikino V. Kadonis.

Žuvys

Šio ženklo atstovai sugeba pakrauti teigiama energija arbatą iš augalų. „Žuvims paėmus į rankas šluotą ar skudurą, namuose ne tik nebelieka purvo, bet ir negatyvios energijos. Jos tiki prietarais, ženklais, kurie gana dažnai išsipildo gyvenime“, – tvirtino magijos žinovas. Jo teigimu, Žuvys moka puikiai burti ne tik kortomis, runomis, bet ir kavos tirščiais. „Vėlgi, tik nedažnas išnaudoja šią Dievo dovaną. Užtat šio ženklo žmonėms visiškai nepriimtina juodoji magija. Jie laikosi nuostatos: kam be reikalo eikvoti jėgas, laikyti širdyje pyktį, jei galima nukreipti energiją naudinga linkme“, – sakė jis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite