Angle down Atgal

„Magiškasis Kauno regiono septynetas“ vilioja kelionėmis ir dovanomis

Viešoji įstaiga Kauno regiono plėtros agentūra kartu su septynių Kauno regiono savivaldybių turizmo informaciniais centrais paskelbė iki spalio 31 dienos vyksiančią kelionių akciją „Magiškasis Kauno regiono septynetas“. Per ją kviečia atrasti Birštoną, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų bei Raseinių rajonus, kurie patiks ne tik istorinio ir kultūrinio paveldo mylėtojams, bet ir kitų pomėgių turintiems keliautojams.

Aplankyti Kauno regioną šią vasarą tikrai verta, nes ne tik patirsite nepamirštamų nuotykių, bet ir galėsite laimėti šaunių prizų, - tikina akcijos organizatoriai, primindami, kad jos pagrindinis prizas - nakvynė 2 asmenims viename iš Kauno regiono viešbučių su vakariene ir SPA malonumais. Prizų laimėtojai paaiškės lapkričio 25 d. vyksiančiame iškilmingame vakare.

Tad iki lapkričio akcijos dalyviams reikėtų aplankyti Kauno regiono rekomenduojamas vietas (jos nurodytos http://krda.lt/magiskasis-kauno-regiono-septynetas). Iš tų vietų būtina rinkti su kiekviena viešnage susijusius įrodymus ir siųsti juos Kauno regiono plėtros agentūrai.

Tie, kas aplankys visus 7 objektus vienoje iš Kauno regiono savivaldybių, sulauks prizo - Kauno regione pagaminto skanėstų rinkinio. O aplankius bent po vieną objektą visose 7 savivaldybėse, lauks prizas - dovanų kuponas 2 asmenims į vieną iš Kauno regiono teatrų. Tačiau 1 nakvynę Kauno regiono viešbutyje su vakariene ir apsilankymu SPA centre (2 asmenims) galima laimėti tik aplankius visus 49 objektus (po 7 objektus visose 7 savivaldybėse).

Anot turizmo organizatorių, vienos dienos išvykos su šeima ar draugais metu nesudėtinga susipažinti su visomis 7-iomis rekomenduojamomis vietomis vienoje savivaldybėje. Taigi, norint aplankyti visus objektus visose septyniose savivaldybėse, tereikės 7 dienų, o laiko tam yra net iki šių metų spalio pabaigos.

„Kaip įrodyti, kad tikrai apsilankėte akcijoje dalyvaujančiose vietose? Siųskite išradingas asmenukes, kuriose aiškiai matytųsi, kad tikrai lankėtės akcijoje dalyvaujančiuose objektuose. Nelaukite, kol surinksite visus reikiamus įrodymus. Apsilankėte viename iš objektų? Iškart siųskite nuotrauką elektroniniu paštu kaunoregionas@krda.lt. Kad akcijos eiga būtų sklandi ir galėtume kaskart jus atpažinti, visas nuotraukas savo vardu visada siųskite iš to paties elektroninio pašto.

Arba rinkite ir siųskite lankytojo bilietus, kuriuos gausite akcijoje dalyvaujančių objektų kasose (jeigu objekte nėra bilietų kasos, savo apsilankymą patvirtinantį įrodymą atsiimsite konkrečios savivaldybės Turizmo informacijos centre). Bilietus siųskite tik tada, kai aplankysite visas akcijoje dalyvaujančias vietas pagal pasirinktą kategoriją. Laiškų lauksime adresu Laisvės al. 46 Kaunas, LT-44246“, - teigiama Kauno regiono plėtros agentūros pranešime.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite