Angle down Atgal

Ma­giš­kas til­tas In­do­ne­zi­jo­je

Kol ke­lionės po pa­saulį yra ap­ri­bo­tos, at­si­dur­ti kur tik no­ri­me ga­li­ma vir­tua­liai. Gal šįsyk į In­do­ne­ziją? Į „Or­chidėjų mišką“, ku­ria­me nu­ties­tas įspūdin­gas til­tas, trau­kian­tis būrius tu­ristų.

Šiame magiškame miške yra daugiau nei 20 000 orchidėjų, taip pat – žaidimų aikštelė vaikams ir per mišką nutiestas kabantis tiltas. Jis ir yra didžiausias turistų traukos objektas.

Nenuostabu – juk kas nenorėtų pasivaikščioti miške, kur iš aukščiau gali apžvelgti augmeniją, stebėtis unikaliu gamtos peizažu? Be to, šis medinis tiltas apjuostas beprotiškai dideliu kiekiu lempučių, tad vaizdas naktį atima žadą.

„Orchidėjų miškas“ yra Indonezijoje, Vakarų Javos provincijoje, Lembango rajone, Cikolėje. Sakoma, kad tai didžiausia orchidėjų „tėvynė“ visoje Indonezijoje. Tiltas miške buvo pastatytas tam, kad apsaugotų natūralų kraštovaizdį. Kiekviename tilto išlinkime yra nedidelės stebėjimo vietos, kur galima sustoti ir pasigėrėti vaizdu, esant 1 700 metrų virš jūros lygio aukštyje. Žavėdamiesi gamta, lankytojai tiltu gali nužingsniuoti 125 metrus.

Jei naktį vaizdas užburia savo magiškumu, įžiebus visą apšvietimą, tai dieną žmonės gali grožėtis vietinėmis ir retomis orchidėjų rūšimis.

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite