Angle down Atgal

Juozas Statkevičius vėl prakalbo apie anksčiau iškritikuotą grožio specialistę: kokia šukuosena!

Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius gerą vardą užsitarnavo ne per vieną naktį. Jo nuopelnus garsinant Lietuvą mados industrijoje būtų galima vardinti be perstojo. Metai bėga, o J. Statkevičius nesustoja ir nuolat stebina naujienomis. Pristatydamas trečiuosius savo vardinius kvepalus, LNK laidoje „Šeškinės 20“ jis pasidalino antrųjų kvepalų atsiradimo istorija.

„Labai įdomi istorija. Žmonės turbūt net neįsivaizduoja kaip antrieji, raudonieji kvepalai, atsirado. Jie labai moteriški, vakariniai. Truputėlis feromono, „Mulen Ružo“ atmosfera, kuomet šimtas gražuolių kilnoja kojas. Tad kvepaluose yra ir odos molekulė, ir prakaito molekulė, vienu žodžiu, grynas seksas. Ir vakarinis momentas, kai eini tikru, klampiu raudonu kilimu. Šis kvapas būtent toks: ryškus, naglas, įžūlus“, – trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ kvepalų receptu dalinsis  J. Statkevičius

Drąsus, ekstravagantiškas, savo nuomonės nebijantis reikšti viešoje erdvėje J. Statkevičius tikina, nieko įžeisti nenorintis, o atvirkščiai, kritikuoja tik tam, kad pagelbėtų. „Kai Juozas ateina į laidą, jis visas kritikuoja: ir ta baisiai atrodo, ir ta baisiai atrodo, ir ta, ir ta...“, – provokuos laidos svečią vedėjas Giedrius Savickas.

„Jau, Giedriau, tikrai ne taip. Aš visada noriu padėti. Kad ir kalbant apie situaciją su kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidente. Juk dabar, praėjus keliems mėnesiams, ji galėtu balotiruotis į ministres ar dalyvauti grožio konkursuose. Kokia šukuosena! Plaukas iškeltas, antakiai išdažyti, akiniai madingiausi, auskaras kabo, žvanga. Ar aš blogo norėjau? Man sakė, kad aš tyčiojausi... Tikrai ne, aš norėjau, kad būtų geriau ir gražiau! Čia juk televizija, estetika turi būti, visi turi būti gražūs, puikiai sutvarkyti“, – teigs Juozas Statkevičius.

Anot dizainerio, žmogus, kuris dirba televizijoje, arba turi joje reikalų, visuomet turi atrodyti nepriekaištingai ir ne kitaip. „Štai, pavyzdžiui, diktorės. Aš stebiuosi, juk tokios gražios moterys, nuostabios, istorinės, viskas fainiai. Tai būkit geri, uždėkite vyriškus marškinius, užriškit gražų šalikėlį, kiek galima žiūrėti į tuos plisuotus kaklus! Kas ten viską prižiūri? Duokit meno vadovą, aš jam išpersiu kailį“, – jau rytoj eterio metu kalbės Juozas.

„Padarysim kitą laidą, pakviesime meno vadovą ir Juozas galės jam tiesiogiai išperti kailį. O tai bus laida!“, – idėja dalinsis laidos vedėjas G. Savickas

Jau rytoj, trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ Juozas Statkevičius atvirai su vedėjais kalbėsis pačiomis pikantiškiausiomis temomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite