Mačų maratoną atlaikęs P. Labutis grandioziniame pulo turnyre JAV aplenkė šimtus varžovų

Vilnius
Dainiaus Labučio nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Geriausias Lietuvos pulo žaidėjas Pijus Labutis pastarąją savaitę praleido 22-ajame grandioziniame „Derby City Classic“ turnyre, į kurį susirinko ne vienas šimtas žaidėjų. Nuo „bank“ disciplinos startavęs P. Labutis laimėjo 8 mačus, patyrė tik 2 nesėkmes ir užėmė 5-ą vietą. Šioje disciplinoje startavo daugiau nei 400 pulo meistrų, rašo Sportas.lt.

„Vienos kišenės“ disciplinoje lietuviui sekėsi prasčiau. Jis laimėjo 1 mačą, patyrė 2 pralaimėjimus ir savo pasirodymą baigė trečiajame rate, tad jam nepavyko pelnyti įskaitinių taškų.

Pulo-9 disciplinoje lietuvis nukeliavo iki 9-ojo rato, kuriame jį rezultatu 4:9 sustabdė Omaras Al Shaheenas. P. Labučiui šioje disciplinoje atiteko 17-a vieta.

P. Labutis „Derby City Classic“ baigė surinkęs 71 įskaitinį tašką ir užėmęs 13-ą vietą. Triumfavo rusas Fiodoras Gorstas su 261 tšk. Jis laimėjo tiek „bank“, tiek „vienos kišenės“ disciplinas. Pulo-9 disciplinoje geriausias buvo Francisco Sanchezas, rašo Sportas.lt.