Angle down Atgal

M. Puidokas dalyvaus prezidento rinkimuose

Seimo narys Mindaugas Puidokas stabdo narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje ir pareiškė dalyvausiantis prezidento rinkimuose.

,,Sulaukęs oficialaus kvietimo ir raginimo (...), turėjau persvarstyti savo sprendimus. (...) Nenoriu nuvilti žmonių (...) Stabdau savo įgaliojimus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje ir dalyvausiu prezidento rinkimuose“, - pirmadienį Seime surengtoje spaudos konferencijoje teigė M. Puidokas.

ELTA primena, kad „valstietis“ 39-erių M. Puidokas viešai paragintas dalyvauti prezidento rinkimuose. Viešą kreipimąsi išplatinusi Kauno transporto įmonių darbuotojų profsąjungos pirmininkė Edita Morkūnienė teigia, kad sumanymas tiek opozicijos, tiek „valstiečių“ lyderių kritikos sulaukiantį politiką į prezidentus siūlyti gimė visai neseniai, supratus, kad esami pretendentai į prezidentus kol kas daugiau kalba, o ne dirba. Tarp kelių dešimčių išplatintą raginimą pasirašiusių žmonių - verslininkai, visuomenininkai, mokytojai, daugiavaikės mamos.

„Nepriklausomybės aušros taurius, tautą vienijančius siekius jau kuris laikas nustelbė partinės rietenos, neapgalvoti valdžios sprendimai. Aiškios lyderystės nebuvimas, kompetencijos ir politinės potencijos stoka, valdžios melagingi pažadai ir atotrūkis nuo visuomenės mūsų valstybę ir tautą toliau veda susinaikinimo link“, - rašoma kreipimesi, kuriuo Seimo narys M. Puidokas paragintas kandidatuoti į prezidentus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite