Angle down Atgal

M. Markle atskleidė galvojusi apie savižudybę, susidūrusi su rasizmu karališkojoje šeimoje

Jungtinės Karalystės princo Harry (Hario) žmona Meghan Markle (Megan Markl) šokiruojančiame interviu televizijai prisipažino galvojusi apie savižudybę, kai prisijungė prie britų karališkosios šeimos, ir kalbėjo apie rasizmą monarchijoje. 

Aiškindama savo ir sutuoktinio dramatišką sprendimą atsitraukti nuo karališkųjų pareigų, Meghan sakė nesulaukusi pagalbos per ją ištikusią psichikos sveikatos krizę, buvo drabstoma melu ir būta oficialaus susirūpinimo dėl jos dar negimusio kūdikio odos spalvos.    

Meghan, kurios tėvas yra baltasis, o motina – juodaodė, davė interviu pokalbių laidų vedėjai Oprah Winfrey (Oprai Vinfri), kuris iškart tapo vienu iš ypatingų karališkosios šeimos pastarojo meto istorijos skyrių ir turėtų sukrėsti šią britų instituciją. 

„Aš... tiesiog nebenorėjau gyventi. Ir tai buvo labai aiški, reali ir bauginanti pastovi mintis“, – sakė ji O. Winfrey, kalbėdama apie prieš ją nukreipto tulžingo puolimo žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose poveikį.     

Paklausta, ar laukdamasi galvojo apie savižudybę, Meghan atsakė: „Taip. Neabejotinai.“

Pasakodama, kaip jautėsi tuo metu, ji sakė: „Buvo baisu, nes visa tai buvo labai realu.“

39 metų Meghan taip pat kalbėjo apie karališkosios šeimos „susirūpinimą“, ar labai tamsi bus jos sūnaus oda. Anot jos, Harry jai atskleidė, jog dar prieš poros pirmagimio gimimą 2019 metų gegužės 6 dieną būta oficialių pokalbių apie Archie (Arčio) išvaizdą ir kaip bus užtikrinamas jo saugumas.  

„Ar jo oda bus labai tamsi“

„Tais mėnesiais, kai laukiausi... kalbėjomės, kad jo saugumas nebus užtikrinamas, jam nebus suteiktas titulas, taip pat būta būgštavimų ir pokalbių, ar jo orda bus labai tamsi, kai jis gims“, – sakė Meghan.      

„Tai sužinojau iš Harry, apie tai su juo kalbėjosi šeima“, – pasakojo Meghan. 

Po netikėto Harry ir Meghan sprendimo persikelti gyventi į Šiaurės Ameriką buvusi televizijos aktorė kai kuriose britų žiniasklaidos priemonėse buvo vaizduojama kaip užsispyrusi, išlepinta manipuliatorė, o pora buvo pliekiama kaip „neatsakinga ir savanaudiška“, nes nusprendė atsitraukti nuo karališkųjų pareigų.      

Dvi valandas trukęs interviu JAV televizijos karaliene tituluojamai O. Winfrey yra atviriausias ir išsamiausias pasakojimas apie karališkosios šeimos vidaus reikalus nuo 1995 metais Harry motinos princesės Dianos duoto interviu, kuriame ji papasakojo apie byrančią santuoką su jo tėvu, sosto įpėdiniu princu Charlesu (Čarlzu).   

36 metų Harry atskleidė, kad jo šeima smarkiai susiskaldžiusi. Princas sakė, kad jį iš tiesų nuvylė, kaip su ta situacija tvarkėsi jo tėvas.   

Tačiau jis taip pat sakė, kad tėvas Charlesas ir jo vyresnysis brolis princas Williamas (Viljamas) yra supančioti monarchijos taisyklių. 

„Jie negali pasitraukti. Ir dėl to jaučiu didžiulę užuojautą“, – kalbėjo princas. 

Skelbiama, kad O. Winfrey pardavė šį interviu JAV transliuotojui CBS už 7–9 mln. JAV dolerių, tačiau išsaugojo tarptautines teises į šią medžiagą, laikinai pasotinsiančią visame pasaulyje juntamą apetitą informacijai apie šimtmečių senumo britų monarchiją ir jos problemas.   

Karališkosios šeimos gerbėjai sulaukė dovanos, kai pora atskleidė savo būsimo antro vaiko lytį. Tai bus pirmasis per šimtmetį aukšto rango karališkosios šeimos narys, gimsiantis už Britanijos ribų.   

„Tai mergaitė!“ – drauge pasakė Harry and Meghan. 

Tačiau tai buvo viena iš nedaugelio smagių akimirkų ilgame interviu, ir žiūrovai, nusprendę jį pažiūrėti, kad sužinotų, ar pora ryšis suvesti sąskaitas su Bakingamo rūmais, turėjo būti sukrėsti pamatę, kaip toli ji nuėjo. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite