Angle down Atgal

M. Adomėnas prakalbo apie S. Skvernelio rodomą nepagarbą Seimui: R. Baškienė paragino nesipiktinti

Seimo posėdžiui pirmininkavusi „valstietė“ Rima Baškienė subarė konservatorių frakcijai priklausantį Mantą Adomėną, pareiškusį nepasitenkinimą, kad ketvirtadienį parlamente vykusioje Vyriausybės valandoje nepasirodė premjeras Saulius Skvernlelis.

M. Adomėnas deklaravo, kad premjeras, neatvykęs išklausyti parlamentarų klausimų ministrų kabinetui, parodė nepagarbą Seimui.

„Reikia konstatuoti nepagarbą Seimui, nes premjeras būdamas darbe, neatvyko į Vyriausybės valandą, kas yra viena iš svarbiausių pareigų ir net nepasirūpino paskirti pavaduojantį ministrą", - plenarinių posėdžių salėje piktinosi Seimo narys.

R. Baškienė, reaguodama į M. Adomėno repliką, paragino be reikalo nesipiktinti ir suprasti, kad vėžiu sergančiam premjerui dėl infekcijų kyla nemažai rizikų.

„Mielieji kolegos, vis tik yra dar ir supratimas... dabar laikotarpis, kai šitiek daug infekcijų. Aš būčiau labai laiminga, jeigu Mantas Adomėnas ir mes visi palinkėtume premjerui kuo geresnės sveikatos, vengti pavojų, kurie sukeltų (riziką - ELTA) jo sveikatos būklei bei padėkoti ministrams, kad jie sutinka atsakyti į klausimus“, - sakė R. Baškienė, linkėdama parlamentarams nesipiktinti ten kur, pasak jos, piktintis nereikia.

Konservatorė Monika Navickienė tvirtino sutinkanti su R. Baškienės pozicija, kad premjerui reikia palinkėti sveikatos, tačiau, kartu akcentavo ji, Vyriausybės vadovas turėjo įpareigoti jo vardu kalbėti galintį ministrą.

„Kodėl nėra ministro, kuris gali atsakyti į klausimus už premjerą – čia yra pagrindinis klausimas“, - retoriškai klausė M. Navickienė.

ELTA primena, kad pirmadienį po beveik dvi savaites trukusio laikino nedarbingumo grįžęs į darbą S. Skvernelis pabrėžė, kad medikams liepus pasiimti daugiau nedarbingumo dienų, tą ir padarytų, nes, pasak jo, svarbiausias tikslas yra atstatyti organizmą.

Jo teigimu, šiuo metu jam didžiausią riziką kelia infekcijos.

„Šiandien man didžiausia rizika yra infekcija, bakterija ir virusas“, –pirmadienį Vyriausybėje teigė premjeras.

S. Skvernelis rugpjūčio pabaigoje paskelbė, kad serga limfoma.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite